Poznaliśmy długość Sniper Elite 5. Dziś premiera nowej odsłony cyklu

Czas przejścia Sniper Elite 5 może i nie jest najdłuższy w historii gier, ale biorąc pod uwagę możliwości ponownego rozgrywania misji na nieco inne sposoby, nie jest to tytuł na jeden dzień.

26 maja 2022

Dziś premiera piątej odsłony serii Sniper Elite. Kultowa już strzelanka może nie potrwa tyle co Elden Ring, ale nie jest najgorzej.

Ile czasu zajmie przejście Sniper Elite 5?

Ukończenie całej kampanii ma potrwać około 20 godzin. Oczywiście czas ten obejmuje wyłącznie skupienie się na naszych celach z pominięciem przeczesywania map w poszukiwaniu różnego rodzaju znajdziek lub tajnych przejść. Jeżeli się na to zdecydujemy, gra oczywiście potrwa dłużej.

Grafika z gry Sniper Elite 5

Kampania Sniper Elite 5 skupia się w ośmiu misjach i dodatkowym epilogu. Oczywiście każdy poziom ma wiele aktywności, dodatkowych celów, różnych ścieżek podejścia, a także wspomnianych ukrytych przejść i znajdziek. Istnieje także możliwość odblokowywania nowych miejsc startowych. Dzięki temu możemy rozegrać epizod na różne sposoby, a to zapewni ciekawe zróżnicowanie i zachętę do powtarzania etapów. W końcu trzeba wypróbować wszystkiego.

Czas przejścia może ulec zmianie w zależności od naszej gry. Jeżeli faktycznie będziemy się skradać, czekać na idealny moment oddania strzału oraz zaliczyć wszystkie dodatkowe zadania czeka nas nieco ponad 20 godzin. Jeżeli podejdziemy w stylu Leroy Jenkins (biegniemy na yolo i siejemy amunicją gdzie popadnie), ten czas ulegnie skróceniu.

Bartosz Sobolewski

Niby z Torunia, ale nie stary piernik. Fan czarnego humoru i gier komputerowych, które pozwalają oderwać się od szarości rzeczywistości. Napędza go czarna kawa na przemian z energetykami. Dzielnie aktualizuje newsroom, a czasem uraczy was ciekawostkami o mechanikach gier albo sławnych osobach.
UWaga! Gorące informacje!