fbpx

Sezon Serafinów w Destiny 2. Bungie wprowadza wiele nowości i nawiązuje współpracę z Ubisoftem

8 grudnia 2022,
14:54
Arek Grabowski

Sezon Serafinów w Destiny 2 już trwa. Twórcy wprowadzili wiele ciekawych nowości jak misje fabularne, zadania cotygodniowe, zmiany w Tyglu czy aktywności MMO oraz podjęli współpracę z Ubisoftem. W grze pojawiły się także przedmioty nawiązujące do marki Assassin’s Creed.

Kilku Strażników biegnących w stronę bazy kosmicznej na pustynnej planecie i statek kosmiczny w tle.

Od 6 grudnia w Destiny 2 dostępny jest Sezon Serafinów. Oznacza to zupełnie nowe aktywności, misje, zmiany w PvP czy nawet linię zadań fabularnych. Warto zwrócić uwagę na to, że studio Bungie, twórcy Destiny 2, nawiązało współpracę z Ubisoftem. Dzięki niej pojawi się wiele nowości głównie nawiązujących do marki Assassin’s Creed.

Sezon Serafinów przedstawia historię rodziny Brayów i jej relację ze StrategoOSem Rasputinem. W grze pojawiają się cotygodniowe misje fabularne oraz nawiązujące do lore tryby. Bungie wprowadziło również zupełnie nowy loch dla posiadaczy dodatku Królowa-Wiedźma.

Destiny 2 otrzymuje zmiany w PvP i przedmioty kosmetyczne nawiązujące do Assassin’s Creed

Sezon Serafinów przynosi także pewne zmiany w Tyglu, który obejmuje tryby PvP. Tutaj twórcy wprowadzili dość dużo nowości:

  • Restrukturyzacja playlist, by lepiej dopasować tryby do preferencji graczy.
  • Tryb Chwała zostanie usunięty, a na jego miejsce dodano Grupę rywalizacji, czyli nowość w Sezonie Serafinów. To moduł, gdzie toczymy rozgrywki trzy na trzy i oferuje on także system rankingowy z 7 rangami.
  • Pieczęć Chwalebny zostanie usunięta. W jej miejsce twórcy dodali pieczęć Niezłomny.
  • Wprowadzono skupianie engramów u lorda Shaxxa. Dzięki temu jest więcej sposobów, by zdobywać nagrody w Tyglu.
  • Nowy rewolwer i karabin maszynowy do zdobycia w Próbach Ozyrysa.

To wszystkie największe zmiany w najnowszej aktualizacji do Destiny 2, jeśli chodzi o tryby PvP. Warto także zwrócić uwagę na nowości, jakie przynosi współpraca Bungie z Ubisoftem. Do gry zostały dodane zestawy zdobień asasynów dla każdej klasy oraz nowe przedmioty w Eververse. Oprócz tego wprowadzono obudowę Ducha, Wróbel, statek i cios kończący „Coś w rękawie”. Assassin’s Creed Valhalla, który pojawił się na Steamie, także otrzyma przedmioty kosmetyczne związane z Destiny 2.