fbpx

Pokaz Dead Island 2 już 6 grudnia. Więcej akcji, krwi i zombie – zapewniają deweloperzy

Dead Island 2 to produkcja, na którą czeka wielu fanów tematyki zombie. Teraz wydawca serii, Deep Silver, poinformował nas, na kiedy zaplanowano specjalny pokaz gry. Czego możemy spodziewać się po nadchodzącej prezentacji kolejnej odsłony popularnego cyklu osadzonego w świecie pełnym nieumarłych?

Dead Island 2 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier na rynku. Dzieje się tak szczególnie przez ciągłe przekładanie produkcji, a nawet w pewnym momencie były przesłanki o całkowitym anulowaniu gry. Mimo wszystko tytuł powstaje i jest na zaawansowanym etapie produkcyjnym. Dead Island 2 ma mieć premierę już 28 kwietnia 2023 roku. Na 6 grudnia natomiast twórcy przygotowali specjalny pokaz gry – Deep Silver zapewnia, że będzie “Więcej akcji, krwi i zombiaków”.

Dead Island 2 z nowym pokazem na oficjalnym kanale. Tytuł nadchodzi wielkimi krokami

Jak wspomniałem wcześniej, nowa prezentacja produkcji odbędzie się 6 grudnia. Będzie ona miała miejsce na oficjalnym kanale YouTube związanym z grą. Dead Island 2 zostanie pokazane o 21:00 czasu polskiego. Zapowiedź tej prezentacji można znaleźć przede wszystkim na Twitterze, wystarczy sprawdzić oficjalny profil gry.

Dead Island 2 zostało zapowiedziane już w 2014 roku podczas wydarzenia E3. Gra była wiele razy przekładana i opóźniana. Jej premiera jest przewidziana dopiero na 2023 rok, przy czym pojawiły się kolejne problemy. Początkowo gra miała wyjść 3 lutego, o czym poinformowano wraz z nowym trailerem. Tytuł został jednak przełożony o 12 tygodni na kwiecień. Fani, jak i twórcy są zawiedzeni, ponieważ historia Dead Island 2 jest pełna takich przeszkód. Produkcja ma pojawić się na Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz PC. Przełożenie tytułu na kwiecień jest dość dużym uderzeniem w marketing. Mimo wszystko studio już nie spodziewa się dalszych problemów.