fbpx

Pojawił się zwiastun Marvel’s Spider-Man 2. Nie ujawnia on może zbyt wiele, ale to zawsze coś nowego

W grudniu mogliśmy poznać przybliżoną datę premiery Marvel’s Spider-Man 2. Siedem dni temu, dowiedzieliśmy się, że nadchodząca grą będzie „olbrzymia i zadziwiająca”. Teraz mogliśmy zobaczyć nowy film, który jest zapowiedzią produkcji o dwóch pająkach, ale nie jest to typowy trailer.

Realistyczny zwiastun Marvel’s Spider-Man 2

W trailerze nie zobaczymy niestety gameplayu, ale przedstawia on reportaż na żywo z miejsca akcji naszych bohaterów. Jest o tyle interesujący, ponieważ zawiera żywych aktorów, którzy relacjonują wyczyny Spider-Manów. Zresztą zobaczcie sami:


Na zwiastunie możemy zobaczyć grupkę bandytów, których napad nie poszedł chyba zgodnie z planem. Zostali oni bowiem złapani w pajęcze sieci. Następnie kamera przenosi się na jeden z balkonów, gdzie przez moment widzimy Petera. Krótko potem oryginalny Spider-Man odlatuje w dal wraz z towarzyszącym mu Milesem.

Peter i Miles z Spider-mana
Źródło: Insomniac Games

Marvel’s Spider-Man 2  to oficjalna kontynuacja Marvel Spider-Man z 2018 roku. Co prawda, w 2020 Insomniac wydał drugą grę z tego uniwersum, czyli Spider-Man: Miles Morales, ale z jakiegoś powodu nie została ona oficjalnie sklasyfikowana jako następca pierwszej części. W nowym tytule powrócą Peter Parker i Miles Morales, a naszymi przeciwnikami będą między innymi Venom i Kraven the Hunter.