PlayStation Plus z ofertą na grudzień. Trzy główne i trzy gry VR trafią do abonamentu

Dzisiaj oficjalnie poznaliśmy tytuły, które pojawią się w grudniowej odsłonie abonamentu PlayStation Plus. Już od najbliższego wtorku będziemy mogli je przypisać do swojego konta. Będą to Godfall: Challenger Edition, LEGO DC Super-Villians oraz Mortal Shell. Do PS VR trafią natomiast The Persistence, The Walking Dead: Saints & Sinners oraz Until You Fall.

1 grudnia 2021
Na skróty
  • Sony oficjalnie zaprezentował dziś tytuły, które pojawią się w grudniowym abonamencie PS Plus.
  • Do usługi trafią: Godfall: Challenger Edition, LEGO DC Super-Villians oraz Mortal Shell. Do PlayStation VR zawitają natomiast The Persistence, The Walking Dead: Saints & Sinners oraz Until You Fall.
  • Gry będzie można przypisywać do konta od najbliższego wtorku (7 grudnia).

Sony oficjalnie podał listę tytułów, które pojawią się w kolejnej porcji darmowych gier dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus. Wszystkie poniższe produkcje będą dostępne od najbliższego wtorku (7 grudnia); promocja ta potrwa miesiąc. Jeżeli jeszcze nie odebraliście gier oferowanych podczas listopadowej oferty PS Plus, to macie na to ostatnią szansę. Lista głównych gier udostępniona w ramach grudniowego PS Plus prezentuje się następująco:

  • Godfall: Challenger Edition
  • LEGO DC Super-Villians
  • Mortal Shell

Warto dodać, że pierwsza produkcja będzie dostępna dla posiadaczy konsoli PlayStation 4 i PlayStation 5. Dwie kolejne gry pobiorą natomiast tylko użytkownicy ze sprzętem PlayStation 4.

Oferta PlayStation Plus na VR

Poznaliśmy również tytuły gier na PlayStation VR, które trafią do grudniowego abonamentu. Oto one:

  • The Persistence
  • The Walking Dead: Saints & Sinners
  • Until You Fall

Co istotne, dla graczy, którzy chcą być na bieżąco, zalecamy zapoznanie się z predykcjami oferty PS Plus na marzec 2022 roku. Sony mogło przygotować bowiem kilka naprawdę intrygujących propozycji dla swoich abonentów.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!