PlayStation Plus Essential na październik. Przecieki zdradzają możliwe gry

26 września 2023,
19:05
Dorota Żak
Postać z Callisto Protocol

Nierzadko zdarza się, że ofertę PlayStation Plus (a przynajmniej jej część) poznajemy jeszcze przed jej oficjalnym ogłoszeniem za sprawą przecieków. O tytułach, które dopiero mają trafić do usługi, informuje czasami leaker billbil-kun. Przekazywane przez niego wiadomości często się sprawdzają, więc możemy spokojnie założyć, że w tych najnowszych także jest wiele prawdy.

Możliwa oferta PlayStation Plus Essential w październiku

Billbil-kun opublikował na łamach Dealabs wpis, w którym podał dwie z trzech gier, jakie trafią do PlayStation Plus Essential w październiku. Pierwsza z nich to Callisto Protocol, survival horror z końcówki zeszłego roku. Tytuł, co prawda mierzył się z pewnymi problemami na premierę, ale twórcy szybko zajęli się naprawą błędów. Najlepiej więc przekonać się samodzielnie, jak po kilku miesiącach wypada przygoda w klimacie sci-fi.

Druga gra, jaka według przecieku pojawi się w ofercie, to Farming Simulator 22. W produkcji zadbamy o to, aby rozbudować swoją farmę i osiągnąć na niej jak najlepsze wyniki. Jeśli więc kogoś interesuje bardziej casualowa rozgrywka, warto sprawdzić właśnie tę propozycję.

Według billbil-kuna obie gry będą dostępne w PlayStation Plus Essential od 3 października do 7 listopada. Oprócz nich ma pojawić się jeszcze trzeci tytuł, ale jego leaker już nie zdradza. Prawdopodobnie poznamy go dopiero w oficjalnym ogłoszeniu oferty.