fbpx

Plany Lost Ark na początek 2023 roku. Wiedźmin zmierza do Arkesii

Lost Ark, gra MMORPG z roku 2019 to tytuł, którego premiera w Europie miała miejsce na początku tego roku. Nie ma co ukrywać, produkcja okazała się fenomenem, a przez niektórych nazywana była Wow-killerem, czyli tytułem, który miał zastąpić kultowe MMO – World of Warcraft. Dzisiaj Smilegate RPG i Amazon Games ogłosiło plany dotyczące Lost Arka na początek 2023 roku. Już styczeń nowego roku przyniesie nam crossover z Wiedźminem.

Uroczystości na pięknej wyspie zostały przerwane przez tajemniczy wir. Odkrywanie jego tajemnic doprowadzi do spotkania z kultowymi postaciami ze świata Wiedźmina na zupełnie nowej wyspie i w nowych zadaniach. W sklepie dostępne będą przedmioty kosmetyczne w tematyce Wiedźmina, a dla wytrwałych, którzy wezmą udział w przygotowanych wydarzeniach, czekają zestawy blizn do personalizacji postaci.

Możemy przeczytać w opisie współpracy

Usprawnienia PvP w Lost Ark

Amazon Games zapewnia, że styczniowa aktualizacja będzie zawierać ulepszenia do systemów gildii, gildii PvP, zadań Uny i nie tylko. W kolejnym miesiącu Lost Ark będzie obchodzić swoją rocznicę w premiery w krajach zachodnich. Z tej okazji utworzony zostanie skoncentrowany na PvP kontynent Rowen.

Po zniknięciu dobrze prosperującej starożytnej cywilizacji Rowen zostało wymazane z kart historii Arkesii. Kiedy jednak rozległy się wieści o obfitości szkarłatnych klejnotów pokrywających kontynent, frakcje pragnące je zdobyć zalały jej tereny.

Możemy przeczytać w opisie Rowen

Pod koniec światowych zadań na terenie Rowen będziemy mieli możliwość dołączenia do jednej z dwóch frakcji PvP. Po wybraniu jednej ze stron wejdziesz w tryb walki przeciwko przeciwnej drużynie. Rangi frakcji podzielone są na 15 poziomów. Można je zdobyć, biorąc udział w wydarzeniach globalnych, czy też po prostu przy pokonywaniu oponentów.