Pierwsze DLC do Wo Long: Fallen Dynasty z dokładną datą premiery. Premiera Battle of Zhongyuan już w czerwcu

26 maja 2023,
20:29
Dorota Żak
Postać z Wo Long: Fallen Dynasty

Od początku marca możemy zanurzyć się w świecie Trzech Królestw połączonych z fantasy za sprawą Wo Long: Fallen Dynasty od twórców serii Nioh. Dla tych, którzy nadal czują niedosyt, mamy dobrą wiadomość: za miesiąc gra dostanie pierwszy dodatek.

Póki co nie podano jednak zbyt wielu informacji na jego temat. Wiemy, że Battle of Zhongyuan ukaże się 29 czerwca, dodając do gry nowe etapy, poziom trudności, bronie, wrogów oraz inne elementy. Ma przy tym zapewnić rozrywkę zarówno osobom zaznajomionym już z Wo Long: Fallen Dynasty, jak i graczom, którzy dopiero sięgają po tytuł. Twórcy obiecują także, że niedługo podzielą się kolejnymi szczegółami, a na zachętę zostawiają nas z grafiką promującą DLC.

Grafika dodatku Battle of Zhongyuan do Wo Long: Fallen Dynasty
Koei Tecmo

Przy okazji warto przypomnieć, że Battle of Zhongyuan to tylko jeden z trzech dodatków, jakie trafią w tym roku do gry. We wrześniu możemy spodziewać się zawartości o tytule Conqueror of Jiangdong, a w grudniu Upheaval in Jingxiang.

Inne nowości w Wo Long: Fallen Dynasty

Oprócz zapowiedzi DLC wciąż rozwijająca się gra otrzymała dzisiaj kolejną aktualizację o numerze 1.08. Skupia się ona głównie na poprawie błędów i bugów, ale na liście znalazły się również poprawki w wersji na Steam Decka. Przy okazji wprowadzono także kilka ulepszeń samej rozgrywki Wo Long: Fallen Dynasty oraz dodano misję Crouching Dragons’ Battle Royale. W niej gracze mają okazję zmierzyć się z bossami w serii walk.