Overwatch 2 zapowiada współpracę z Diablo 4 w ramach sezonu 7 o nazwie Przebudzenie Ciemności

3 października 2023,
16:31
Arek Grabowski
Lilith z Diablo 4 w Overwatchu 2

W Overwatch 2 kolejny sezon rozpocznie się 10 października i ma nosić nazwę Przebudzenie Ciemności. Twórcy opublikowali na Twitterze nowy teaser. Zapowiada on sezon 7 i potwierdza wcześniejsze przecieki o współpracy Diablo 4 oraz Overwatcha 2.

Zwiastun przedstawia zombie z Zemsty Junkensteina. Oprócz tego widzimy samą Lilith jako skórkę do Moiry. Najpewniej otrzymamy nowy tryb PvE z wyzwaniami i klimatem Halloween. Oczywiście szczegóły nie są jeszcze znane – to zaledwie teaser sezonu 7. Warto zauważyć, że niedawno opisywaliśmy podobną współpracę między Diablo 4 a Call of Duty.

Blizzard dość zachowawczo publikuje nowości nadchodzące do Overwatch 2

Wiemy, że sezon 7 w Overwatch 2 będzie zawierał między innymi nową Przepustkę Bitewną z przedmiotami kosmetycznymi. Oczywiście otrzymamy nowy tryb PvE i zapewne nowe elementy do zakupu za pośrednictwem wbudowanego sklepu. Niestety twórcy nie zdradzili zbyt wiele informacji o sezonie 7.

Najpewniej znacznie więcej szczegółów poznamy jutro. Wtedy ma zostać opublikowany trailer premierowy Przebudzenia Ciemności. Oczywiście zawartość będzie dostępna za darmo – Przepustka Bojowa Premium jest natomiast płatnym elementem.