fbpx

Call of Duty może rozpocząć kolaborację z Diablo 4 w 6 sezonie. Wyciek ujawnia nowe skórki

12 września 2023,
11:00
Arek Grabowski
Operator z Call of Duty

Według najnowszego przecieku, który pojawił się w sieci Call of Duty: Modern Warfare 2 oraz Diablo 4 mogą wejść we współpracę. Dataminerzy odkryli nawet potencjalne skórki, które trafią do strzelanki od Activision. Przecieki wskazują na wydarzenie Halloween jako datę rozpoczęcia współpracy.

CharlieIntel donosi na Twitterze, że dataminerzy znaleźli odniesienia do Lilith oraz Butchera w Call of Duty: Warzone 2.0. Wydarzenie The Haunting ma być momentem rozpoczęcia współpracy.

Kolaboracja Call of Duty i Diablo 4 to dość oryginalna decyzja twórców

Niedawno w Call of Duty znalazł się pakiet związany z Larą Croft. Marka Tomb Raider jest przynajmniej częściowo realistyczna. Kolaboracja z Diablo 4 będzie czymś zupełnie nowym dla Call of Duty. Na ten moment Activision oficjalnie nie potwierdza żadnych informacji dotyczących sezonu 6.

Wiemy, że dataminerzy znaleźli również skórki operatorów dla kultowych postaci – Spawna, Skeletora, Ash Williams i nie tylko. Musimy czekać na kolejne informacje od Activision. Dopiero w momencie oficjalnego ogłoszenia poznamy ceny pakietów oraz wygląd konkretnych skórek.