fbpx

Otrzymaliśmy pierwszy zwiastun EA Sports FC 24, a na dokładkę mamy okładkę

10 lipca 2023,
18:15
Jacek Kowal

Coraz bliżej do premiery EA Sports FC 24. Z tej okazji otrzymaliśmy nie tylko pierwszy zwiastun, ale i wgląd w jedną z okładek.

Kilku zawodników z rożnych drużyn FIFY 23 na murawie boiska

Już niedługo premierę ma mieć EA Sports FC 24, czyli pierwsza piłkarka gra od Electronic Arts po zakończeniu wieloletniej współpracy z organizacją FIFA. To właśnie pod jej szyldem przez lata pojawiały się kolejne tytuły, ale teraz każdy poszedł w swoją stronę.

Dzisiaj poznaliśmy nie tylko osoby, które zagoszczą na okładce edycji specjalnej, ale także otrzymaliśmy pierwszy zwiastun nadchodzącej produkcji. Czy szykuje się piłarska rewolucja?

Mamy okładkę edycji specjalnej EA Sports FC 24

Zaledwie kilka dni temu zastanawialiśmy się, kto pojawi się na okładkach obu edycji, zarówno podstawowej, jak i specjalnej. O ile Erling Haaland na pudełku wersji standardowej dalej jest jedynie plotką, o tyle EA postanowiło publicznie pokazać front pudełka Ultimate Edition. Raczej nie będę wymieniać z imienia, kto się na niej pojawił i zaraz zrozumiecie dlaczego.

Jak widzicie, na okładkę edycji specjalnej trafiła pokaźna grupa piłkarzy i piłkarek, więc zabawę w rozpoznawanie kto jest kim, pozostawię wam. Na samym środku możemy dostrzec Erlinga Haalanda, który, tak jak wspomniałem, może być też gwiazdą edycji podstawowej.

Pierwszy zwiastun EA Sports FC 24

Poza okładką edycji specjalnej pojawił się również pierwszy oficjalny zwiastun nadchodzącego tytułu. Trwa on niespełna 1,5 minuty i jest bardziej teaserem, ponieważ nie widzimy w nim żadnej rozgrywki. Mamy sceny w szatni, podczas których drużyna zagrzewa się do gry, wejście na boisko i oczywiście podekscytowane trybuny. Zresztą zobaczcie sami:

Jeżeli czujecie niedosyt, to pocieszę was – kolejne informacje, wraz z gameplayem i dodatkowymi szczegółami mamy otrzymać już 13 lipca, więc dosłownie za kilka dni. Jak pewnie zauważyliście, w zwiastunie widać wiele postaci, które finalnie znajdą się na okładce edycji specjalnej.

Według przecieków EA Sports FC 24 ma mieć premierę 29 września i trafić na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.