Ogłoszono termin E3 2021 Awards Show

Żeby obejrzeć rozdanie jakichś nagród, czasami nie musimy nawet wstawać z kanapy. Zwłaszcza jeśli odbywa się ono w wersji online, tak jak E3 2021 Awards Show.

1 czerwca 2021
Na skróty
  • E3 2021 Awards Show odbędzie się 15 czerwca, w ostatni dzień E3.
  • Nagrody otrzymają najbardziej oczekiwane produkcje zaprezentowane podczas imprezy.
  • O ich wyborze zadecydują redaktorzy portali o tematyce gier wideo.

Coroczna wielka impreza branżowa gier wideo, czyli E3, jest już coraz bliżej. Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-15 czerwca, tym razem, podobnie jak wiele innych imprez tego rodzaju, w formie wirtualnej ze względu na sytuację pandemiczną. Mimo to na E3 jak zwykle możemy spodziewać się licznych spotkań z twórcami gier, paneli dyskusyjnych oraz zapowiedzi nowych tytułów. No i oczywiście rozdania specjalnych nagród.

E3 2021 Awards Show odbędzie się 15 czerwca

Ostatniego dnia imprezy rozdane zostaną nagrody dla najbardziej oczekiwanych produkcji, wybranych spośród tych, które będą miały prezentację na tegorocznym E3. Decyzję, do kogo powędrują wyróżnienia, podejmą przedstawiciele najważniejszych portali zajmujących się tematyką gier (m.in. IGN GameSpot, PC Gamer czy GamesRadar+). Nagrody skupią się nie tylko na najbardziej oczekiwanym tytule całych targów, ale też na najbardziej oczekiwanej produkcji każdego studia i wydawcy biorącego udział w E3.

Aplikacja dla imprezy E3
Tegoroczne E3 możemy obejrzeć dzięki odpowiedniej aplikacji. Źródło: E3Expo

E3 – kto w tym roku bierze udział w imprezie?

Na liście uczestników wydarzenia już teraz znajdziemy ważniejszych graczy z branży elektronicznej rozgrywki, a nikt nie powiedział jeszcze, że to jej finałowa wersja. Swój udział potwierdziło już m.in. Nintendo, Xbox, Ubisoft, SQUARE ENIX, Capcom, SEGA czy Warner Bros. Games. Pełny spis można znaleźć na oficjalnej stronie targów E3.

Prezenterami imprezy będą w tym roku Greg Miller, Jacki Jing i Alex „Goldenboy” Mendez. Wydarzenie obejrzymy za pomocą specjalnej aplikacji E3 oraz na Twitchu, YouTube’ie, Facebooku oraz Twitterze.

Dorota Żak

Skończyła UJ zanim UJ skończył z nią, nałogowo ogląda filmy, a potem o nich opowiada. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!