Oferta PlayStation Plus na listopad 2022

29 października 2022,
10:13
Amira El Berrah

Sony 26 października tego roku udostępniło swoją comiesięczną ofertę gier w PlayStation Plus. W listopadzie mamy do wyboru nieważkość jako astronauta, Harry’ego Pottera w wersji Lego lub doskonalenie swoich samurajskich i demonicznych umiejętności.

PlayStation Plus

Sony ogłosiło ostatnio na PlayStation Blog, jakie tytuły będą dostępne od 1 listopada 2022 roku w ofercie PlayStation Plus. W nadchodzącym miesiącu w porównaniu do listy październikowej będzie ich dużo mniej, ale i tak będą ciekawe.

Co trafi do PlayStation Plus w listopadzie?

Nioh 2 / Nioh 2 Remastered

Produkcja od Team Ninja, czyli kontynuacja gry akcji RPG dla jednego gracza, w której jako w pół-człowiek w pół-yōkai musimy opanować zabójcze umiejętności sztuki samurajskiej i stanąć naprzeciw naszym wrogom. Tłem gry jest wizja współczesnego okresu Sengoku.

Nioh
 Źródło: Team Ninja

Lego Harry Potter Collection

Jest to kolekcja, która zawiera zremasterowane Lego Harry Potter: Lata 1-4 i Lego Harry Potter: Lata 5-7. Świat pełen magii, eliksirów, zagadek i pojedynków z naszej ulubionej serii stylizowany na oczywiście na klimat Lego. Zabawa dla dwóch graczy.

Heavenly Bodies

Gra pełna scenariuszy inspirowanych wyczynami kosmicznych badaczy. Wchodząc w stan nieważkości, możemy kontrolować ramiona naszego kosmonauty za pomocą drążków w pełni symulowanych fizycznych scenariuszach w naukowej stacji badawczej. Heavenly Bodies ma tryb jednoosobowy oraz kooperacyjny.

Heavenly Bodies
Źródło: 2pt Interactive

Wszystkie powyższe tytuły będą dostępne dla subskrybentów usługi Sony bez dodatkowych kosztów. Dodatkowo do 31 października tego roku członkowie PlayStation Plus mają również czas na dodanie Hot Wheels Unleashed, Injustice 2 i Superhot do swoich bibliotek gier.