fbpx

Nowy zwiastun Spider-Man: Across The Spider-Verse ujawnił datę premiery

Sony wypuściło prawdziwą petardę. Na ich oficjalny kanał na YouTube wskoczył nowy zwiastun Spider-Man: Across The Spider-Verse. Poznaliśmy nie tylko deczko fabuły, ale też datę premiery.

Pod koniec listopada dostaliśmy wskazówki, byśmy byli czujni w sprawie Spider-Mana. Okazuje się, że nie chodziło wyłącznie o nowości w sprawie Marvel’s Spider-Man 2 i pojawił się zapowiedziany zwiastun Spider-Man: Across The Spider-Verse. Trafił on oczywiście na youtubowy kanał Sony Pictures Entertainment i w 40 minut odtworzono go ponad 450 tysięcy razy. Najważniejsze, że znamy datę premiery!

Co pokazał trailer Spider-Man: Across The Spider-Verse?

Zwiastun trwa około dwie i pół minuty, a pokazał nam dość niewiele z fabuły, ale zdradził największą zagadkę. Spider-Man: Across The Spider-Verse trafi do kin 2 czerwca 2023 roku. W samym filmiku możemy zobaczyć znajome sceny z pierwszej części, a także urywki ze wspólnego świata wszystkich ludzi-pająków. Jak się okazuje, jest ich bardzo dużo, ale tego mogliśmy się spodziewać po Multiversum.

Jakoś tak to jest, że przy dużej ilości osób pojawiają się różne zdania na pewne tematy. Zapewne tak samo jest wśród Spider-Manów, ponieważ możemy dostrzec potyczki godne Wojny Bohaterów z MCU. Najważniejsze jednak, że widzimy zmianę Milesa, który świetnie sobie radzi jako obrońca Nowego Yorku. Sama animacja też została dopracowana względem pierwszej części i ciężko się do czegoś doczepić.

Pozostaje nam czekać pół roku (może kolejne zwiastuny lub wycieki umilą nam ten czas?), aż Spider-Man: Across The Spider-Verse trafi do kin.