fbpx

Marvel’s Spider-Man 2 na chwilę wskoczył do PS Store. Czy to zwiastun nadchodzącej premiery?

W sieci pojawiają się kolejne sygnały na temat Marvel’s Spider-Man 2. Teoretycznie przypadkowa wrzutka gry do PlayStation Store może być znakiem, że niedługo dowiemy się wszystkich kluczowych informacji.

Pod koniec listopada spodziewaliśmy się otrzymać informację na temat Marvel’s Spider-Man 2, ale dopiero teraz coś nam mignęło. I to dosłownie, ponieważ gra wskoczyła do PlayStation Store i równie szybko z niego zniknęła. Czyżby to był strzał ostrzegawczy, przed czymś wielkim? Kolejnym zwiastunem albo ujawnieniem daty premiery?

To jedynie spekulacje, ale nie pierwszy raz PlayStation Store ciut się pośpieszył z publikacją strony. Nie tak dawno sklep „przypadkiem” opublikował informacje na temat Street Figher 6, które Capcom miał ujawnić podczas The Game Awards 2022.

Mignięcie Marvel’s Spider-Man 2 to nie wszystko

Strona została uruchomiona jedynie w Anglii i tego samego dnia ją wyłączono, ale raczej nie była to pomyłka. Sam dyrektor społeczności Insomniac Games, James Stevenson, zachęcał ludzi, by dodali grę do listy życzeń. Może twórcy wykorzystali PlayStation Store jako sygnał?? Nie uzyskaliśmy z niej praktycznie żadnych nowych informacji w sprawie ceny lub daty premiery, ale sam fakt, że się pojawiła, pozwala mieć nadzieję na nowe wiadomości.

Dodatkowo ciągle czekamy na „coś wielkiego”, co zapowiadał Tony Todd. Co prawda jutro, czyli 13 grudnia ma się pojawić nowy zwiastun Spider-Man: Across the Spider-Verse, ale może aktor wcielający się w Venoma chce wykorzystać rozgłos filmu.

Marvel’s Spider-Man 2 zadebiutuje w 2023 roku i ma trafić wyłącznie na PlayStation 5.