fbpx

Nowe zdjęcia ze STALKER 2 pokazują potęgę Unreal Engine 5

Otrzymaliśmy garść nowych obrazów z STALKER 2: Heart of Chornobyl i trzeba przyznać, że gra zapowiada się fenomenalnie. Jak zobaczycie, Unreal Engine 5 ma ogromne możliwości, co ciągle jest udowadniane.

Na początku zeszłego roku Rosja zaatakowała tereny Ukrainy, przez co prace nad STALKER 2 zostały wstrzymane. Nieco później okazało się, że część studia przeniosła się do Czech, gdzie kontynuowali tworzenie gry. Niestety przyszłość produkcji dalej jest niepewna, ponieważ we wrześniu 2022 okazało się, że premiera jest zagrożona, a Xbox zwracał pieniądze za preordery.

Teraz jednak otrzymaliśmy nowe screenshoty z STALKER 2: Heart of Chornobyl, które pokazują, jak bardzo rozwinęła się gra przez ten czas i trzeba przyznać, że wyglądają fenomenalnie. Najwyraźniej twórcy w pełni wykorzystają potencjał Unreal Engine 5. Dodatkowo niecałe trzy tygodnie temu mogliśmy obejrzeć zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

STALKER 2: Heart of Chornobyl wygląda zjawiskowo

Oczywiście wiadomo, że prezentowane przed premierą obrazy mogą odbiegać od faktycznego wyglądu gry, ale jeżeli STALKER 2: Heart of Czarnobyl, chociaż zbliży się do tych screenów, to zapowiadają się niezwykłe doznania graficzne.

Stalker 2 przeładowanie broni
Źródło: GSC Game World

Fani serii czekają jak na szpilkach na każde informacje na temat nowej odsłony, a takie piękne obrazy tylko zaostrzają apetyt.

Stalker 2 spacerek z ekipą
Źródło: GSC Game World

Jak widzicie, na obrazach wszystko wygląda pięknie, ale z finalną oceną musimy poczekać na gameplay lub premierę.

Stalker 2 dubeltówka
Źródło: GSC Game World

Jeżeli STALKER 2: Heart of Chornobyl faktycznie będzie wyglądać tak jak na powyższych obrazach, a do tego jego fabuła będzie wciągająca, to może śmiało powalczyć o tytuł gry roku. Dodatkowo istnieje szansa, że zdetronizuje inne postapokaliptyczne gry, czyli Fallout i Metro. Pozostaje tylko trzymać kciuki, by udało się ukończyć produkcję.