Nowa modyfikacja do Cities: Skylines dodaje do gry Wielki Kanion

Do Cities: Skylines została właśnie dodana nowa mapa w formie moda. Zawiera ona krajobraz wzorowany na Wielkim Kanionie. Udostępniono ją idealnie przed najnowszym DLC zawierającym wiele udogodnień związanych z ruchem pieszych oraz przeznaczonymi dla nich atrakcjami turystycznymi.

3 września 2022
Na skróty
  • Cities: Skylines otrzymuje nową mapę w formie modyfikacji.
  • Już teraz możemy zbudować nasze miasto w okolicy Wielkiego Kanionu.
  • Mapa została wypuszczona idealnie przed nowym DLC, które zdaje się pasować do niej idealnie.

Cities: Skylines dostało właśnie nową ogromną mapę zawierającą Wielki Kanion. Modyfikacja pojawiła się na Steamie tuż przed wprowadzeniem DLC Plazas and Promenades. Gra o budowaniu miast dość często dostaje mody ułatwiające i urozmaicające rozgrywkę, ale tym razem pojawia się lekkie utrudnienie. Musimy poprowadzić swoje miasto z przebiegającym przez nie ogromnym kanionem wzorowanym na tym prawdziwym w Arizonie.

Stwórz miasto w Cities: Skylines z wielką dziurą w środku

Nowa mapa otrzymała nazwę Wielka Przepaść i jest bardzo dokładnie wzorowana na prawdziwym krajobrazie stanu Arizona. Stworzona została przez znanego społeczności twórcę modyfikacji Tedy’ego Ranko. Wysokość terenu oddano w skali niemal 1:1. Mapę można pobrać z warsztatu Steama, ale wymagane jest do tego rozszerzenie Mass Transit.

Nowa mapa idealnie wpasowuje się w zapowiedziane DLC do Cities: Skylines. Będzie ono zawierać bowiem punkty widokowe oraz wiele pieszych tras i wiele udogodnień z tym związanych. Dla zapalonych budowniczych jest to szansa do odtworzenia większej części parku narodowego Wielkiego Kanionu ze wszystkimi jego atrakcjami.

UWaga! Gorące informacje!