fbpx

Nintendo Switch z motywem The Legend of Zelda: Tears of The Kingdom potwierdzone?

Jakiś czas temu pisaliśmy o wycieku zdjęć konsoli Nintendo Switch z motywem The Legend of Zelda: Tears of The Kingdom. Okazuje się, że taki sprzęt potencjalnie został potwierdzony. Nintendo jeszcze nie zapowiedziało konsoli oficjalnie, jednak wiele wskazuje na to, że ukaże się ona jeszcze przed premierą nowej odsłony The Legend of Zelda.

Nintendo Switch z motywem The Legend of Zelda: Tears of The Kingdom

Według użytkownika „Nintendeal” na Twitterze logo z konsoli, która wyciekła pasuje do tego, które zobaczyliśmy w kolekcjonerskiej edycji Tears of The Kingdom. Symbole nie były wykorzystywane, jeśli chodzi o materiały marketingowe. Użyto ich dopiero przy najnowszym trailerze i niedawno zapowiedzianej edycji kolekcjonerskiej gry.

Co wiemy o Nintendo Switch z motywem The Legend of Zelda: Tears of The Kingdom?

W naszym wyżej wymienionym artykule przedstawiliśmy wszystkie zdjęcia konsoli Nintendo Switch, które są dostępne. Sprzęt otrzyma dedykowane joy-cony z ornamentami nawiązującymi do The Legend of Zelda. Na docku Nintendo Switch naniesiono przepiękną grafikę w złotym kolorze.

Konsola prezentuje się świetnie i według źródeł serwisu VGC będzie ona dostępna przed oficjalną premierą The Legend of Zelda: Tears of The Kingdom. Dokładna data wydania sprzętu nie jest znana, ponieważ wciąż brakuje zapowiedzi Nintendo.