Fotel dla miłośników Nuka-Coli z Fallouta od Noblechairs

Noblechairs prezentuje swoją propozycję fotela dla fanów Fallouta. Nuka-Cola Edition ma być dostępny jeszcze w tym roku na całym świecie. Niestety za taką wygodę trzeba będzie dużo zapłacić.

30 kwietnia 2022
Na skróty
  • Specjalizująca się w fotelach dla graczy firma Noblechairs prezentuje coś dla miłośników Fallouta.
  • Nie jest to jej pierwszy fotel inspirowany grami Bethesdy; wcześniej pojawiły się produkty związane z tytułami takimi jak DOOM czy The Elder Scrolls.
  • Mimo wysokiej ceny konsument dostaje szereg udogodnień zapewniających komfort rozgrywki na najwyższym poziomie.

Firma Noblechairs przedstawiła swój nowy model fotela gamingowego skierowany do miłośników Fallouta. Według oficjalnej informacji fotel Nuka-Cola Edition ma być dostępny na całym świecie jeszcze w tym roku. Nie jest to pierwszy model inspirowany grami Bethesdy. Przedsiębiorstwo wydało już wcześniej oficjalnie licencjonowane fotele z gier takich jak DOOM, The Elder Scrolls Online i Fallout Vault-Tec.

Długie sesje Fallouta w wygodnym fotelu

Nuka-Cola Edition zawiera wiele charakterystycznych elementów tej serii, wiec jest to obowiązkowa pozycja dla fanów tej gry. Przód fotela jest całkowicie czerwony z białymi akcentami oraz biała wyszywaną butelką napoju. Na tylnej części znajduje się haftowane logo producenta oraz Nuka-Coli.

Fotel Noblechairs Nuka-Cola
Źródło : Noblechairs

Zdecydowanie gracze są świadomi, jak ważny jest wygodny fotel i jakie znaczenie ma przy wielogodzinnych sesjach. Producent dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu w tej branży zapewnia szereg udogodnień. Regulowane podłokietniki, mechanizm kołysania, regulacja wysokości i odchylenia oraz zestaw poduszek z pewnością zapewni wygodę nawet najbardziej wymagającym graczom.

Wszyscy jednak dobrze wiemy, że takie fotele nie są tanie. Już nawet najtańsze fotele dla graczy potrafią kosztować niemałe pieniądze. Niestety w tym wypadku nie jest inaczej. Noblechairs wycenia swój produkt na około 460 Euro.

UWaga! Gorące informacje!