fbpx

Nintendo Switch V2 tylko za 1179 zł! Rekordowa promocja wreszcie ruszyła (tylko 2650 sztuk)

Od niedawna wszyscy zainteresowani tematyką konsol (zwłaszcza tych przenośnych) mówili tylko o jednym: „najlepsza promocja całego okresu Black Friday jeszcze przed nami”. Zaplanowana na wyczekiwany Czarny Piątek rekordowa promocja na Nintendo Switch V2 w najtańszej cenie w historii przed chwilą wreszcie wystartowała!

Tylko teraz możemy kupić ulepszoną wersję jednej z ulubionych konsol wśród graczy z takim rabatem. Wszystkim zainteresowanym radzimy się pospieszyć, ponieważ udostępnionych zostało tylko 2650 sztuk, a na taką promocję czekało naprawdę wielu miłośników gamingu. W końcu kto by nie chciał pograć w świetnie ocenianą Zeldę lub Wiedźmina w drodze do szkoły lub pracy?

Kup Nintendo Switch V2 32GB na Allegro okazji Black Friday

  • Konsola Nintendo Switch V2 32GB na Allegro 1449 zł / 1179 zł

Nie możesz otworzyć linku? Najprawdopodobniej automatycznie blokuje go Twój AdBlock. Wyłącz go, żeby móc skorzystać z promocji.

Co więcej – Allegro udostępnia tu również swoją darmową wysyłkę kurierem i do Paczkomatów (jeżeli jesteście posiadaczami pakietu Smart) oraz możliwość kupna w ratach 0% płacąc zaledwie 58,98 zł miesięcznie, więc możemy skorzystać przy okazji tej promocji również z tych dodatkowych udogodnień.

Nintendo Switch jest jedną z najczęściej kupowanych konsol na świecie i trudno się temu dziwić – za stosunkowo niewielkie pieniądze możemy umilić sobie nie tylko czas spędzany w domu, ale również w podróży czy podczas zwykłego codziennego przemieszczania się po mieście. Jest to jednocześnie sprzęt bezkonkurencyjny pod tym kątem, który oferuje naprawdę ogromne możliwości, pozostając rozwiązaniem przenośnym, kompaktowym i szalenie wygodnym.

Wszystkie te atuty sprawiają, że dzisiejsza okazja na zakup Nintendo Switch w rekordowo niskiej cenie staje się szansą, której żaden szanujący się miłośnik gier po prostu nie powinien zmarnować. W końcu kolejny Black Friday dopiero za rok, a na tak dużą obniżkę naprawdę nie ma co liczyć w innych okolicznościach.

Zaobserwuj nas na Instagramie i dowiaduj się przed innymi

Dołącz do 6 362 obserwujących

Wpadłeś na ciekawy temat, który powinniśmy opisać? Daj nam znać!

🛈 Gry oraz produkty wymienione w tym artykule zostały wyselekcjonowane przez nas osobiście i niezależnie. Niektóre powyższe odnośniki są linkami afiliacyjnymi, dzięki czemu klikając w nie, możesz wesprzeć rozwój naszego niezależnego portalu bez ponoszenia żadnych kosztów.