Geralt, starczy nam już questów! Nowa parodia o przygodach Wiedźmina

Geralt, mamy już dość zadań zostaw tę tablicę! No dobra, ale ten będzie ostatni, ej powiedziałem ostatni! Czyli grupa Viva La Dirt League znana z parodii gier komputerowych nagrała film o naszym zabójcy potworów.

15 kwietnia 2022

Youtuberzy z grupy Viva La Dirt League opublikowali właśnie pierwszy film z ich nowej serii Witcher Logic, czyli wesołego podejścia do rzeczy, które robimy w jak Geralt.

Parodia Wiedźmina to nie ich pierwsze filmy

Grupa jest już dość znana z wielu swoich filmików prezentujących ciekawe aspekty z gier. Od ślepych NPC (znaczy ślepych jak tobie coś się dzieje, bo jak ty coś zrobisz to masz przegwizdane), po lootowanie. W końcu na warsztat wzięli białego wilka i moim zdaniem wyszło dość ciekawie.

Pierwsza część serii jest oczywiście nawiązaniem do tablic ogłoszeniowych w Wiedźminie 3. Pomimo dość sporej listy zadań niesionej przez Jaskra wiedźmak przegląda nowe i oczywiście wszystkie zrywa pomimo protestów przyjaciela (to mnie pocieszyło bo widać nie tylko ja tak robię)

W planach są jeszcze przynajmniej cztery filmy, ale jeśli seria chwyci (na co mam nadzieję) to niewykluczone, że będzie ich więcej. Niestety póki co nie wiemy kiedy pojawią się kolejne odcinki.

I pamiętajcie: questów nigdy za dużo!

Bartosz Sobolewski

Fan czarnego humoru i gier komputerowych. Łatwo się denerwuje, ale jeszcze łatwiej uspokaja. Narciarz, żeglarz bez patentu, gracz i żartowniś. Wolne chwile spędza przy serialach, grach albo ciekawej książce.
UWaga! Gorące informacje!