Night Sky – zapowiedź nowego serialu science fiction od Amazona

Prime Video jest platformą streamingową, na której fani science fiction zawsze znajdą coś dla siebie. Za miesiąc do długiej listy seriali do obejrzenia trafi kolejna produkcja z tego gatunku o tytule Night Sky.

23 kwietnia 2022
Na skróty
  • Night Sky to nowy serial science fiction od Amazona.
  • Na ekranie pojawią się Sissy Spacek, J. K. Simmons, a także Piotr Adamczyk.
  • Serial zadebiutuje na platformie Prime Video 20 maja i będzie składał się z ośmiu odcinków.

Irene i Franklin York to (starsza już) para, do której codziennych czynności zalicza się pilnowanie, aby nikt nie odkrył ich sekretu. Jaka to tajemnica? Na ich podwórku znajduje się dziwna komnata pozwalająca przenieść się na inną planetę. Choć państwu York nie spieszy się do opowiadania o swoim znalezisku, będą musieli przygotować się na pewne zmiany, kiedy w ich życiu pojawi się pewien młody mężczyzna. Naturalnie podążą za tym kolejne odkrycia związane z odległą planetą.

Tak właśnie prezentuje się w największym skrócie fabuła Night Sky, nowego serialu z gatunku science fiction przygotowywanego przez Amazona. Produkcja doczekała się już pierwszego zwiastuna prezentującego główne wątki i klimat opowieści.

Night Sky – najważniejsze informacje na temat nowego tytułu science fiction

Nadchodzący serial może pochwalić się porządną obsadą. W głównych rolach wystąpią niezastąpieni Sissy Spacek oraz J. K. Simmons, na ekranie zobaczymy również Piotra Adamczyka, który ostatnio coraz częściej pojawia się w zagranicznych produkcjach (wystarczy przypomnieć niedawnego Hawkeye’a i For All Mankind). Oprócz nich do Night Sky zostali zaangażowani m.in. Chai Hansen, Adam Bartley, a także Cass Buggé.

Całość zobaczymy na platformie Amazon Prime Video, gdzie serial trafi 20 maja tego roku. Pierwszy sezon Night Sky będzie składał się z ośmiu odcinków, które zadebiutują jednego dnia.

Dorota Żak

Na liście jej ulubionych zajęć znajdzie się nałogowe oglądanie filmów, a później opowiadanie o nich każdemu, kto ma ochotę słuchać. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty albo kawy. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!