Ukazał się nowy zwiastun serialu Fallout. Lepiej zostać w schronie

7 marca 2024,
18:49
Jacek Kowal

Na nieco ponad miesiąc przed premierą otrzymujemy kolejny zwiastun serialu Fallout od Amazona. Czy tym razem przeniesienie gry na ekran będzie dobre? Wiele na to wskazuje.

Scena z marcowego trailera Fallout, reklama schronu,

Kwietniowa premiera serialu Fallout od Amazona coraz bliżej, więc nic dziwnego, że marketing pracuje na najwyższych obrotach. Dlatego na YouTube trafił właśnie świeżutki zwiastun nadchodzącej adaptacji kultowej serii gier. Możemy w nim zobaczyć, że postapokaliptyczny świat poza schronem raczej nie jest najbezpieczniejszym miejscem (szokujące, prawda?).

Kolejny trailer serialu Fallout idealną reklamą schronów

Trailer trwa nieco ponad trzy minuty i prezentuje nam, że faktycznie chyba lepiej nie wychylać nosa zza wrót naszych krypt. Przynajmniej jeżeli nie chcemy wpaść w niemałe kłopoty. Wszystko zaczyna się właśnie od reklamy schronów Vault-Tec, które zdają się być idealnym miejscem do życia. Szczególnie gdy pomyślimy, co nas czeka na zewnątrz. Zresztą zobaczcie sami:

Życie w postapokaliptycznym Los Angeles zdecydowanie nie jest bezpieczne, o czym zresztą szybko przekonuje się Laura, główna bohaterka. Po wyjściu ze schronu napotyka liczne zagrożenia i wiele tajemniczych postaci, w tym rewolwerowca Ghoula, którego mieliśmy już okazję zobaczyć.

Poza tym w zwiastunie pełno jest drobnych nawiązań do serii, które zaprawieni gracze na pewno wychwycą. Jedną z nich jest Bobblehead (figurka trzęsąca głową) przedstawiający nikogo innego jak samego Vault Boya. Resztę spróbujcie wyłapać sami.

Na koniec jedna ciekawostka. Wcześniej mówiło się, że premiera serialu zaplanowana jest na 12 kwietnia, ale w trailerze możemy zobaczyć 11. Może to wynikać z różnych stref czasowych, a może Amazon zrobi nam małą niespodziankę? Jedno jest pewne: wszystkie odcinki pojawią się jednocześnie. A no i druga, może nie pewna, ale prawdopodobna rzecz: serial będzie rewelacyjny.