Jak wygląda Grand Theft Auto: Vice City Remake na silniku Unreal Engine 5

Youtuber TeaserPlay publikuje film pokazujący fanowski remake klasycznego GTA: Vice City. Wykorzystuje on silnik Unreal Engine 5 z systemem Lumen, który odpowiedzialny jest za wspaniałe efekty świetlne produkcji. Gracze w komentarzach zgodnie uważają, że tak powinny wyglądać edycje ostateczne tytułów Rockstara.

1 czerwca 2022
Na skróty
  • TeaserPlay publikuje film pokazujący jego fanowski remake Grand Theft Auto: Vice City.
  • Oparty jest on o silnik Unreal Engine 5 z technologią Lumen.
  • Gracze jednogłośnie stwierdzają: tak powinna wyglądać edycja ostateczna GTA.

Na początku bieżącego roku Rockstar wprowadził wersję definitywną klasycznych odsłon serii Grand Theft Auto. Początkowe problemy z oprawą wizualną tytułów zostały oczywiście do tego czasu poprawione. Edycje ostateczne działają przy użyciu poprzedniej wersji Unreal Engine 4. Youtuber TeaserPlay opublikował nowy film prezentujący jego fanowski remake Vice City oparty o technologię Lumen, na silniku Unreal Engine 5.

Rockstar powinien rozważyć ponowne wydanie klasycznych odsłon GTA na Unreal Engine 5

Lumen jest w pełni dynamicznym, globalnym systemem oświetlenia i odbić nowego silnika Unreal. Zaprojektowany został z myślą o konsolach nowej generacji i jest domyślnie wykorzystywanym narzędziem do obliczeń światła. Unreal Engine 5 jest obecnie dostępny do pobrania.

Film ukazuje jak powinien, według graczy, wyglądać remake Grand Theft Auto: Vice City. Prezentowane na filmie miasto, inspirowane słonecznym Miami, pełne neonów i świateł samochodów cieszy oko każdego fana. Gracze w komentarzach zgodnie uważają, że Rockstar powinien swoje edycje definitywne klasycznych gier z serii GTA przenieść na nowy silnik.

UWaga! Gorące informacje!