fbpx

New Tales from the Borderlands już w październiku? Wyciekła możliwa data premiery

Jeżeli najnowsze doniesienia okażą się prawdą, w wyczekiwany sequel Tales From the Borderlands zagramy w niedalekiej przyszłości. W sieci pojawiły się przez przypadek nowe informacje na temat New Tales from the Borderlands.

Na skróty
  • Na Amazonie na chwilę pojawiła się strona poświęcona New Tales from the Borderlands, która dość szybko zniknęła.
  • Według znajdujących się na niej informacji gra ma zadebiutować 21 października bieżącego roku.
  • Fabuła zostanie podzielona na pięć części, a gracze pokierują losami trzech zupełnie nowych bohaterów.

Choć oficjalnego zwiastuna New Tales from the Borderlands, które ujrzą światło dzienne dzięki Gearboxowi i 2K, nadal brak, wiemy już kilka rzeczy na temat produkcji. Kontynuacja Tales from the Borderlands z 2014 roku ma zaprezentować zupełnie nowe postaci i ich historie. Prawdopodobnie nie doczekamy się dalszych losów Rhysa i Fiony z jedynki, choć w grze znajdzie się coś zarówno dla starych, jak i nowych fanów uniwersum. Na tym jednak nie koniec nowości.

New Tales from the Borderlands jeszcze w tym roku?

Według najświeższych informacji produkcja ma zadebiutować 21 października 2022. Skąd to wiemy? Data premiery New Tales from the Borderlands pojawiła się na Amazonie, gdzie gra otrzymała swoją stronę. Przynajmniej na krótką chwilę, bo aktualnie już jej tam nie znajdziemy. Użytkownicy Internetu potrafią jednak reagować w takich sytuacjach niezwykle szybko, więc nadal mamy dostęp do okładek konsolowych wersji gry. Dzięki nim wiemy, że tytuł otrzymał kategorię wiekową M, co oznacza przemoc, krew i mocny język. Zagramy w niego prawdopodobnie na PC, PlayStation 4 i 5, Xboxie One i Series X/S oraz Nintendo Switch.

Co więcej, sam opis New Tales from the Borderlands w sklepie Amazona (który udało się na czas skopiować choćby portalowi Gematsu) rzucił nieco światła na fabułę i nowych bohaterów o imionach Anu, Octavio i Fran, w jakich się wcielimy. Kierując ich losem, będziemy walczyć z korporacjami i potworami, zmieniać świat i decydować czy odniosą sukces w swoich działaniach. Najgorszy dzień ich życia da początek historii podzielonej na pięć epizodów i to od nas będzie zależeć, jak się ona skończy. Pozostaje nam więc tylko czekać na oficjalne potwierdzenie wszystkich informacji oraz pierwszy zwiastun.