Avatar: Reckoning na urządzenia mobilne otrzymuje pierwszy zwiastun

Okazuje się, że w niedalekiej przyszłości fani Avatara będą mieli okazję zanurzyć się w nowych historiach osadzonych w świecie tego filmu. Oprócz nadchodzącego sequela niedługo premierę będzie miała także gra Avatar: Reckoning. Już teraz możemy zobaczyć jak prezentuje się ona na nowych materiałach promocyjnych.

27 czerwca 2022

Avatar: Reckoning to nadchodząca produkcja osadzona w świecie Avatara Jamesa Camerona. Bujna przyroda, bohaterowie Na’vi czy technologicznie zaawansowane mechy to tylko niektóre rzeczy, jakie w niej zobaczymy. Nad grą pracuje studio Archosaur Games, a jej wydawcą został Tencent.

Avatar: Reckoning, czyli strzelanka RPG na urządzenia mobilne

Choć o nadchodzącej produkcji nie wiemy zbyt wiele – oficjalna strona gry również nie jest tutaj zbyt pomocna przez znikomą ilość informacji – oczywistym jest, że tytuł zabierze nas z powrotem na planetę Pandorę. Avatar: Reckoning ma być przy tym wieloosobową sieciową strzelanką RPG, w której zmierzymy się zarówno ze zwierzętami zamieszkującymi świat, jak i mechami. Przedsmak tego, co oferuje nam produkcja studia Archosaur Games możemy zobaczyć na świeżym zwiastunie udostępnionym dzisiaj w internecie. Warto jednak zwrócić uwagę na widoczny w rogu napis „work in progress”, który oznacza, że pewne elementy gry mogą jeszcze ulec zmianie.

Avatar: Reckoning ma trafić na urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android. Premiera gry planowana jest na 2023 rok.

Inne atrakcje dla fanów Avatara

Avatar: Reckoning nie jest oczywiście jedynym powrotem na Pandorę, jaki czeka nas w najbliższym czasie. Ubisoft nadal pracuje nad przygodową grą Avatar: Frontiers of Pandora, a jeszcze w tym roku do kin trafić ma kontynuacja filmu sprzed ponad dekady, czyli Avatar: Istota wody. Wyczekiwany przez lata sequel wysokobudżetowego widowiska Jamesa Camerona doczekał się już oficjalnego zwiastuna.

Dorota Żak

Na liście jej ulubionych zajęć znajdzie się nałogowe oglądanie filmów, a później opowiadanie o nich każdemu, kto ma ochotę słuchać. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty albo kawy. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!