Nerf: Legends oficjalnie zapowiedziane. Premiera tytułu już blisko

Nerf: Legends zaprezentowane na pierwszym zwiastunie. Za produkcję tytułu odpowiada studia GameMill Entertainment, za wydanie natomiast Maximum Games. Premiera już niebawem.

12 sierpnia 2021
Na skróty
  • Nerf: Legends oficjalnie zapowiedziane.
  • Produkcja przeniesie nas do świata science fiction, gdzie będziemy walczyć z wrogiem bronią z linii Nerf.
  • Tytuł zadebiutuje na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S, Nintendo Switch oraz PC. Premiera zaplanowana jest na październik tego roku.

Studio GameMill Entertainment oraz Maximum Games zaprezentowali swoją najnowszą produkcję. Nerf: Legends to pierwszoosobowa gra wybuchowa z obsługą cross-play inspirowana kultową linią zabawek Nerf firmy Hasbro. Można już zamawiać ją w przedsprzedaży. Tytuł zadebiutuje na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S, Nintendo Switch oraz PC. Premiera zaplanowana jest na październik tego roku.

Nerf: Legends – wybuchowa strzelanka inspirowana linią zabawek Nerf

Nerf: Legends przeniesie nas do futurystycznego świata science fiction, w którym staniemy twarzą w twarz z legionami robotów wrogów i mistrzami bossami Uzbrojony w szeroką gamę blasterów Nerf opartych na ich kultowych odpowiednikach z prawdziwego świata pokonamy groźnych wrogów, będąc jednocześnie wyzwaniem do wykonania najbardziej imponujących, latających trików w serii wyjątkowych i wciągających środowisk. Dostępne będą bronie Nerf z linii Mega, Ultra i Elite. Tytuł poza rozgrywkami wieloosobowymi i pełnym pvp z maksymalnie ośmioma graczami wspiera także kampanię, w której zmierzymy się z różnymi robotami.

Kluczowe cechy Nerf: Legends:

  • Extreme Games znajduje NERF w nieziemskich lokalizacjach, takich jak Fortress Siege, Jungle Trouble, Ragnarok i Spaceport Blastoff.
  • 15 autentycznych blasterów NERF z serii Mega, Ultra i Elite. Plus dodatkowe korzyści i skórki do personalizacji blastera.
  • 19 poziomów dla pojedynczego gracza z kursami turniejowymi.
  • Czterech na czterech, ośmiu graczy za darmo dla każdego w trybach online dla wielu graczy.
  • Zbieraj bonusy do rzutek, takie jak magnetyczne pchanie i ciągnięcie, rzutki poszukujące i rzutki zamrażające, aby odwrócić losy bitew.

Ustrzel grową okazję

GAMESGURU

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!