Fotel Genesis Nitro 330 dla graczy trafia do sklepów w obniżonej cenie

Fotel Genesis Nitro 330 to konstrukcja dla graczy, którzy szczególnie cenią sobie wygodę. Wykończony trwałymi, oddychającymi materiałami ma skutecznie zadbać o komfort i poprawną pozycję podczas gry. Od teraz jest dostępny w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie.

3 marca 2022

Genesis Nitro 330 powinien zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Jego ergonomiczna konstrukcja wypełniona elastyczną pianką ma za zadanie zapewnić wygodę podczas wielogodzinnych potyczek. Dodatkowa poduszka umieszczona w okolicach odcinka lędźwiowego pleców pozwala wyznaczyć odpowiednią pozycję dla kręgosłupa. Obecna w fotelu funkcja bujania pozwoli na relaks podczas przerw w grze czy pracy. Nitro 330 to idealny wybór dla graczy o wzroście od 150 do 170 cm.

Wygląd krzesła Nitro 330
Źródło: Genesis

Genesis Nitro 330 – ergonomiczny i solidny fotel dla graczy

Konstrukcja fotela została oparta na solidnym, gazowym podnośniku czwartej klasy. Jego nośność wynosząca maksymalnie 150 kg, ma gwarantować bezpieczne użytkowanie nawet przez bardzo rosłych graczy. Zastosowanie ekoskóry i tkaniny odpornej na przetarcia na głównych elementach fotela oraz podłokietnikach ma przełożyć się na wieloletnią eksploatację. Układ jezdny Nitro 330 oparto o nylonowe kółka o średnicy 50 mm, które pozwolą uniknąć rysowania się powierzchni podłogi.

Fotel Genesis Nitro 330 od boku
Źródło: Genesis

Genesis Nitro 330 dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, czarno-czerwonej, czarno-niebieskiej oraz tzw. militarnej.

Tył krzesła od firmy Genesis
Źródło: Genesis

Produkt jest już dostępny w sklepach w nowej, obniżonej cenie wynoszącej 549 złotych.

Źródło: informacja prasowa

Rodzaj wypełnienia: pianka

Materiał obicia: tkanina, ekoskóra

Materiał podstawy: nylon

Rekomendowany wzrost: 150-170 cm

Szerokość oparcia: 54 cm

Akcesoria w zestawie: poduszka lędźwiowa

Funkcje: regulowana wysokość, obrotowe siedzenie, funkcja bujania

Waga: 18 kg

Dopuszczalna waga: 150 kg

Wysokość oparcia: 70 cm

Głębokość siedziska: 53 cm

Szerokość siedziska: 54 cm

Wysokość fotela: 110-117 cm

Regulowana wysokość siedzenia: 44-51 cm

GAMESGURU

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!