Need For Speed: Unbound w złocie i z nowym gameplayem

23 listopada 2022,
00:42
Maksymilian Matuszak

Nadchodzący Need For Speed: Unbound otrzymał złoty status, więc produkcja oficjalnie została ukończona. Dodatkowo otrzymaliśmy fragment rozgrywki skupiony głównie na mechanikach związanych z wyścigiem.

samochód z NFS: Unbound
Na skróty
  • Need For Speed: Unbound otrzymał złoty status.
  • Dodatkowo twórcy udostępnili fragment rozgrywki skupiony na wyścigu.

Need For Speed to najpopularniejsza seria gier wyścigowych, tworzona od 2003 roku przez Electronic Arts. Najbardziej znana część o podtytule Most Wanted doczekała się nawet wersji remake. Nadchodząca odsłona Need For Speed: Unbound ma mechanicznie i stylistycznie wrócić do korzeni i oddać hołd starszym tytułom z serii.

Need For Speed: Unbound w złotym statucie

Najnowsza odsłona szybkiej serii będzie pierwszą wydaną na dziewiątą generacje konsol. Posiadająca nietypową edycję kolekcjonerską i niezwykle wymagającą listę trofeów swoją premierę będzie mieć 2 grudnia. Dlatego dość zaskakującym jest fakt, że twórcy dopiero tydzień przed debiutem ogłaszają złoty status, czyli oficjalne zakończenie nad pracami nadchodzącego tytułu. Oczywiście przykład Cyberpunka 2077 pokazuje, że ozłocenie gry nie oznacza przesunięcia premiery lub większych błędów w samej rozgrywce.

Nowa i dłuższa rozgrywka Need For Speed: Unbound

Twórcy w czasie trwania produkcji, nie angażowali się zbytnio w kwestie marketingowe. Z tego powodu każdy zwiastun czy wyciek był gorąco komentowany, jednak i tego było niewiele. Teraz EA przy okazji ozłocenia nowego NFS-a postanowiło podzielić się z nami dużym fragmentem rozgrywki. Gameplay przede wszystkim pokazuje nam jak będą wyglądać wyścigi oraz system obstawiania wyników.