fbpx

Wyciekły grafiki z Need for Speed Unbound

Need for Speed Unbound to tytuł, który wzbudza wielkie emocje. Electronics Arts zapowiada, że wróci do korzeni i produkcji będzie bliżej do Most Wanted niż do nowszych odsłon serii. Teraz Japoński sklep opublikował informacje o preorderze gry wraz z nowymi grafikami.

Na skróty
  • Wyciekły screeny z Need for Speed Unbound, wszystko za sprawą sklepu Neowind.
  • Grafiki prezentują dwie postacie wraz z ich samochodami.
  • Produkcja zostanie wydana w dniu premiery gry The Callisto Protocol.

Szczegóły dotyczące najnowszej części Need for Speed, czyli najstarszego IP należącego do EA na rynku, mają pojawić się 2 grudnia. Oficjalne informacje otrzymamy jeszcze w tym miesiącu, jednak teraz wyciekły nowe detale przez jeden ze sklepów.

Neowing

Need for Speed Unbound z problemem wycieku materiałów

Need for Speed to najbardziej znana seria w kategorii wyścigówek, a gracze do dziś marzą o powrocie do korzeni oraz drugiej części Most Wanted. Electronic Arts spełnił to życzenie, zapowiadając najnowszą odsłonę cyklu z podtytułem Unbound.

Produkcja zmaga się jednak z problemem wycieków informacji. Najnowsza sprawa dotyczy pojawienia się screenów z gry spowodowanego jej obecnością w Japońskim sklepie Neowing. Wśród nich zobaczymy grafiki przedstawiające dwóch kierowców przy swoich autach.

Źródło: Neowing
Źródło: Neowing

Need for Speed Unbound trafi na PC i konsole Xbox Series X|S oraz Playstation 5. Gra ukaże się 2 grudnia 2022 roku, co jest również datą premiery gry The Callisto Protocol. Szykuje się ciekawe starcie obu IP.