Oficjalna zapowiedź Need for Speed Unbound. EA opublikowało pierwszy zwiastun!

7 października 2022,
22:27
Kaja Piaścik

EA przedstawiło pierwszy zwiastun Need for Speed Unbound. Opatrzony kreskówkowymi elementami trailer oficjalnie potwierdził datę premiery nowego NFS – w legendarną wyścigówkę zagramy jeszcze w tym roku.

Samochód w grze Need for Speed Unbound
Na skróty
  • Pojawił się pierwszy zwiastun zapowiadający Need for Speed Unbound.
  • Trailer charakteryzuje się oryginalnym, kreskówkowym stylem.
  • Nowy tytuł z serii NFS będzie miał premierę już 2 grudnia i będzie dostępny w wersjach na PC oraz konsole nowej generacji.

W ostatnich dniach było głośno o nadchodzącej produkcji z serii NFS. Nowy tytuł doczekał się wreszcie oficjalnej zapowiedzi. EA udostępniło pierwszy zwiastun Need for Speed Unbound, który charakteryzuje się oryginalnym, inspirowanym kreskówkami stylem graficznym. Utwór Sh*ttin’ Me do trailera przygotował A$AP Rocky.

Kultowa wyścigówka otrzymała też potwierdzoną datę premiery. Gra studia Criterion Games trafi na rynek 2 grudnia i będzie dostępna na PC (na Steamie i w Epic Games Store), PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. W przedsprzedaży jest już wersja standardowa oraz Palace Edition.

Need for Speed Unbound już wkrótce. Co nas czeka?

Na oficjalnej stronie Need for Speed Unbound można już zapoznać się z listą samochodów, które będą dostępne w grze. Warto również obejrzeć interaktywną mapę inspirowanego Chicago miasta Lakeshore City, gdzie rozgrywać się będzie akcja tytułu.

Według zapowiedzi gra po premierze ma otrzymać sporo darmowej zawartości. Aktualizacje będą obejmować m.in. nowe opcje tuningu czy ubrania dla postaci.