fbpx

Najnowszy patch do Overwatch 2 został opóźniony. Mei pozostaje niegrywalna

Mei to jedna z postaci z klasycznego Overwatcha. Jest ona niedostępna od końca października przez pewne błędy. Overwatch 2 miał otrzymać aktualizację 15 listopada, w której problemy zostałyby rozwiązane — została ona jednak przełożona.

Nowa łatka do Overwatcha 2 miała wprowadzić poprawki, które sprawią, że Mei, czyli jedna z postaci, będzie grywalna. Została ona tymczasowo usunięta z gry pod koniec października. Miała zostać przywrócona 15 listopada przy okazji nowego patcha, niestety tak się nie stało. Blizzard opóźnił łatkę z konkretnego powodu. Overwatch 2 wymaga dodatkowej pracy przez konieczność “rozwiązania krytycznego problemu”.

Kiedy Overwatch 2 otrzyma nowy patch? Data jest znana

Łatka została przełożona tylko o dwa dni. Overwatch 2 otrzyma aktualizację 17 listopada o godzinie 20:00 PT. Wiadomo także, co będzie zawierać patch. Łatka obejmuje:

  • Zmiany balansu gry
  • Poprawki błędów – w tym przywrócenie Mei do gry
  • Aktualizacje treści

Blizzard mówi także o tym, że do czasu wprowadzenia patcha mogą występować problemy z dostarczaniem niektórych nagród. Pozostałe funkcje będą działać bez zmian. 17 listopada o 20:00 PT – to czas, kiedy prawdopodobnie znowu zagramy Mei w Overwatchu 2.