Nadchodzące premiery gier: F1 2021, Space Punks, The Legend of Zelda: Skyward Sword HD

Kolejna odsłona jednej z najbardziej rozpoznawalnych symulacyjnych gier wyścigowych, wczesny dostęp polskiej izometrycznej strzelanki oraz port jednej z przygód Linka. To największe premiery nadchodzącego tygodnia, którym przyjrzymy się bliżej.

13 lipca 2021
Na skróty
  • W tym tygodniu dostaniemy F1 2021, które od wtorku będzie dostępne dla posiadaczy edycji Deluxe, a od piątku dla wszystkich posiadaczy gry.
  • Od środy we wczesnym dostępie będzie polska izometryczna strzelanka o nazwie Space Punks.
  • W piątek będziemy mogli zagrać w odnowioną wersję The Legend of Zelda: Skyward Sword.

Premiera F1 2021 – kolejnej edycji symulatora Formuły 1

Screen z gry F1 2021

F1 2021 to kolejna odsłona wydawanej co roku serii gier o F1, które tworzone są przez Codemasters. Największym dodatkiem, w porównaniu do ubiegłorocznej edycji, ma być tryb fabularny. W jego ramach rozegramy kilkanaście wyścigów, które będą działy się na przestrzeni trzech sezonów F1. Oprócz tego nowością ma być możliwość rozegrania trybu kariery we dwie osoby na podzielonym ekranie. Ważna dla fanów może być informacja o braku torów Imola (Włochy), Portimao (Portugalia) i Jeddah (Arabia Saudyjska), mają one jednak być dodane z czasem. Tytuł może być interesujący dla fanów wirtualnej F1.

Sprawdźcie naszą zapowiedź F1 2021.

Data premiery: 13 lipca (wczesny dostęp dla posiadaczy edycji Deluxe), 16 lipca (premiera dla wszystkich)
Dostępne na: PC, PS4, PS5, XONE, XSX

Premiera Space Punks – polskiego izometrycznego kooperacyjnego RPG

Screen z gry Space Punks

Polskie studio Flying Wild Hog zaprezentowało izometryczną strzelankę nastawioną na rozgrywkę w kooperacji. Wcielimy się w niej w jednego z czterech poszukiwaczy przygód. Gra ma być szybka i pełna akcji. Będzie można przechodzić ją samemu, ale domyślnie powinno grać się w nią w grupie od dwóch do czterech graczy.

Data premiery: 14 lipca (wczesny dostęp), 2022 (pełna wersja)
Dostępna na: PC

Premiera The Legend of Zelda: Skyward Sword HD – portu przygód Linka z Nintendo Wii

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD to port przenoszący klasyczną grę o przygodach Linka, która wyszła pierwotnie na konsolę Nintendo Wii. Nie zaszło w niej wiele zmian w porównaniu do oryginału – poprawiona została warstwa wizualna oraz sterowanie – jednak gra zaoferuje takie doświadczenie, jak pierwotna wersja. Świetna okazja, żeby zarówno odświeżyć sobie tę historię, jak i przeżyć ją po raz pierwszy.

Przeczytajcie naszą zapowiedź The Legend of Zelda: Skyward Sword HD.

Data premiery: 16 lipca
Dostępne na: Switch

Ustrzel grową okazję

GAMESGURU

Gamer od 5 roku życia. Gra we wszystko od F1, przez jRPG po strategię. Z wykształcenia marketingowiec, z pasji dziennikarz i mistrz w sesjach papierowych RPG.
UWaga! Gorące informacje!