Nadchodzące premiery gier: Crowfall, Watch Dogs: Legion – Bloodlinee, Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

5 lipca 2021,
23:00
Michał Kaźmirczak

W najbliższym tygodniu mamy różnorodne i ciekawe premiery: MMORPG, DLC do dużego tytułu od Ubisoftu i kolejną grę z dużej serii o polowaniu na potwory. Przyjrzyjmy się produkcjom, jakie zadebiutują w ciągu najbliższych dni.

Screen z gry Crowfall
Na skróty
  • We wtorek premierę będzie miało Crowfall – MMORPG z ciekawym podejście do świata gry.
  • Również wtedy zadebiutuje dodatek do Watch Dogs: Legion.
  • Od czwartku natomiast dostępne będzie Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin.

Premiera Crowfall – MMORPG, które miesza konwencje kilku gatunków

Screen z gry Crowfall

Crowfall to gra MMORPG skupiona na walkach z innymi graczami, która dość ciekawie bawi się z konwencją światów. Sterujemy postacią, a ta bierze udział w różnych wydarzeniach, podczas których trafia na mapy istniejące tylko przez kilka tygodni. Po tym czasie świat znika, a my możemy wybrać inny, gdzie będziemy grać dalej. Dość mocno połączone są z tym elementy survivalowe – gracz musi zbierać zasoby, których jest coraz mniej, im dłużej istnieje już dany świat. Poza tym Crowfall ma elementy zarządzania – otrzymujemy swój własny stały świat, którym możemy się zajmować.

Data premiery: 6 lipca 2021
Dostępne na: PC

Premiera Watch Dogs: Legion – Bloodline – dodatek, który łączy historie bohaterów poprzednich części cyklu

Screen z gry Watch Dogs: Legion - Bloodline

Dodatek będzie skupiał się na dwóch postaciach z poprzednich części serii Watch Dogs: Aidenie i Wrenchu. Przypadkowo spotkają się oni podczas rabunku, a fabuła będzie opowiadać o tym, co dzieje się później. Podczas tego DLC mamy przejąć stery nad oboma bohaterami. Produkcja skierowana raczej tylko do fanów serii Watch Dogs. DLC dostępne jest dla wszystkich, którzy zakupili wcześniej Season Pass.

Data premiery: 6 lipca 2021
Dostępne na: PC, PS4, PS5, XONE, XSX, Stadia

Premiera Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin – pobocznej gry z serii Monster Hunter

Screen z gry Monster Hunter Stories 2

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin to część popularnego cyklu o łowcach potworów. W tej części poznamy młodego łowcę, który potrafi tworzyć relacje z łapanymi stworami. W perspektywie trzeciej osoby będziemy zwiedzać różne lokacje i polować na spotkane potwory, a te później będziemy używać do walki. Gra ma skupiać się na rozgrywce solo, ale znajdzie się w niej też moduł kooperacji.

Data premiery: 9 lipca 2021
Dostępna na: PC, Switch