MudRunner VR został zapowiedziany na gogle Meta Quest 2, 3 i Pro

25 kwietnia 2024,
20:45
Arek Grabowski
Samochód terenowy w górach

Saber Interactive, które niedawno zostało sprzedane przez Embracer Group, zapowiedziało grę MudRunner na gogle VR. Tytuł jest bardzo popularnym w swojej niszy symulatorem jazdy terenowej. Gra ma trafić na Meta Quest 2, 3 oraz Pro. Ten tytuł będzie debiutanckim projektem VR, jeśli chodzi o serię MudRunner i SnowRunner.

Na ten moment twórcy nie ogłosili daty premiery gry. Tytuł jest jednak już teraz dostępny w przedsprzedaży na sklepie Meta. Powyższy zwiastun prezentuje natomiast, jak mniej więcej wyglądać będzie oprawa.

Jak dużą zawartość ma oferować MudRunner na gogle VR?

Twórcy zapowiadają, że otrzymamy początkowo aż 8 różnych pojazdów. MudRunner ma oferować niezwykle rozległe mapy, tryby fabularne czy też bardziej sandboxową swobodną rozgrywkę. Saber Interactive informuje, że skorzystamy także z różnego rodzaju narzędzi jak na przykład wyciągarki.

Data premiery nie została ogłoszona, lecz najprawdopodobniej jest dość bliska. Produkcja wygląda na bardzo zaawansowany etap produkcji. Warto jednak zauważyć, że to pierwsza zapowiedź MudRunner VR.