Możemy się spodziewać remastera starych odsłon Call of Duty

Być może Activision znowu wezwie nas do służby w swoich klasykach z serii Call of Duty. Z nieoficjalnych doniesień możemy spodziewać się kilku remasterów.

28 marca 2022

Zgodnie z przeciekami od uznanego leakera, którym jest RalphsValve, Activision rozważa remaster starych części Call of Duty. W przeszłości informował o remasterze Modern Warfare 2 od studia Infinity Ward, co w końcu się potwierdziło.

Klasyki Call of Duty w nowych odsłonach

Według twitterowego wpisu Raplha Activision zastanawia się nad odświeżeniem trzech części Call of Duty. Mianowicie mowa tu o jedynce, dwójce oraz World at War.

RalhpsValve uważa, że Activision chce użyć remasterów jako wypełniaczy pomiędzy premierami nowych części. Tu warto wspomnieć, że podobno w 2023 nie dostaniemy nic nowego z serii Call of Duty.

Według źródła nie jest pewne, czy w zremasterowanych grach uświadczymy trybu multiplayer. Ponoć jeżeli Modern Warfare 2 i Warzone 2 odniosą sukcesy, to w odświeżonych grach nie doświadczymy trybu sieciowego. Najpewniej twórcy nie będą chcieli robić konkurencji.

grafika z CoD Wolrd at War
Grafika z okładki Call of Duty World at War

Poza tym według leakera jest pomysł, by odnowione Call of Duty 4: Modern Warfare trafiło na konsole Switch.

Oczywiście są to tylko przecieki, ale będziemy trzymać rękę na pulsie. Stay tuned.

Bartosz Sobolewski

Fan czarnego humoru i gier komputerowych. Łatwo się denerwuje, ale jeszcze łatwiej uspokaja. Narciarz, żeglarz bez patentu, gracz i żartowniś. Wolne chwile spędza przy serialach, grach albo ciekawej książce.
UWaga! Gorące informacje!