fbpx

Mortal Kombat: Onslaught debiutuje na urządzeniach mobilnych. Nowa część serii już dostępna

17 października 2023,
20:03
Dorota Żak
Postaci z serii Mortal Kombat

W zeszłym miesiącu premierę miało Mortal Kombat 1, ale to nie koniec tegorocznych debiutów gier z tej serii. Od dzisiaj dostępne jest Mortal Kombat: Onslaught, które pobierzemy bezpłatnie na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. W grze zobaczymy znajome twarze, a także stoczymy kolejne pojedynki.

Kolejne Mortal Kombat już jest, ale na urządzeniach mobilnych

Mortal Kombat: Onslaught to według opisów twórców strategiczne RPG z walką w czasie rzeczywistym, w którym skupimy się w dużym stopniu na zebraniu drużyny. Do dyspozycji mamy ponad 50 bohaterów z całej serii, z najbardziej znanymi, takimi jak Sub-Zero, Scorpion czy Johhny Cage, na czele. Później czeka nas drużynowa walka, a w jej trakcie wykorzystamy zdolności poszczególnych postaci. Możemy zmierzyć się zarówno z wrogami sterowanymi przez sztuczną inteligencję, jak i innymi graczami w trybie PvP.

Dla fanów gra może stać się odskocznią Mortal Kombat 1. W Onslaught poza potyczkami przewidziano także tryb fabularny. Nasze zadanie to powstrzymanie Shinnoka próbującego odzyskać swoją moc przez zbieranie artefaktów. Aby odnieść nad nim zwycięstwo, musimy przyjść na pomoc Raidenowi i znaleźć sojuszników.