fbpx

Mikrofon NZXT Capsule i ramię Boom Arm oficjalnie zaprezentowane

NZXT Capsule to, z założenia, wysokiej jakości mikrofon USB stworzony dla graczy i streamerów. Ma on im zapewnić najlepsze możliwe brzmienie przy jednocześnie maksymalnej łatwości użycia.

NZXT Capsule to mikrofon o charakterystyce kardioidalnej, który skupia się na zapewnieniu wysokiej jakości dźwięku przy jednoczesnym minimalizowaniu odgłosów tła. Sprzęt został zaprojektowany z myślą o postawieniu na biurku i jednokierunkowym zbieraniu dźwięków. Ma oferować najlepsze brzmienie od razu po wyjęciu z pudełka, bez potrzeby korzystania z dodatkowego oprogramowania.

Mikrofon NZXT Capsule ma tym samym pozwalać na czystą, wyraźną komunikację zarówno podczas intensywnych sesji gamingowych, jak i w trakcie streamingów, przy zachowaniu najlepszego brzmienia.

Naprawdę chcieliśmy się skupić na zaoferowaniu graczom i streamerom tego, czego rzeczywiście potrzebują. Właśnie dlatego NZXT Capsule nie posiada zbędnych trybów zbierania dźwięku i nie wymaga żadnego oprogramowania. To elegancki mikrofon typu plug & play – po prostu podłączasz go i używasz.

Johnny Hou, założyciel i dyrektor wykonawczy NZXT

Mikrofon NZXT Capsule dla graczy i streamerów

Oddzielnie sprzedawane będzie ramię Boom Arm stworzone z myślą o mikrofonie NZXT Capsule. Jego konstrukcja pozwala na proste odłączenie urządzenia od podstawy USB i zamontowanie go na wysięgniku.

Ramię NZXT Boom Arm
Źródło: NZXT

W ramach podsumowania producent wymienia najważniejsze zalety mikrofonu NZXT Capsule:

  • Jednokierunkowa, kardioidalna charakterystyka zapewnia minimalizację odgłosów tła. Całość jest dostrojona do mowy w środowisku gier i ma optymalizować czystość i wyrazistość głosu w trakcie rozgrywki.
  • Zastosowany konwerter analogowo-cyfrowy ma zapewnić jakość głosu na najwyższym poziomie spośród uczestników gry lub streamingu.
  • Bez śrubek, podkładek i kłopotliwego montażu na opcjonalnym wysięgniku. Wewnętrzny system amortyzacji ma minimalizować ryzyko upadku sprzętu na biurko w trakcie rozgrywki.

Mikrofon NZXT Capsule trafi do sklepów w ciągu kilku najbliższych tygodni. Za urządzenie trzeba będzie zapłacić około 500 złotych. Opcjonalne ramię Boom Arm wyceniono z kolei na niecałe 400 złotych.