PC Building Simulator cieszy się ogromną popularnością. A to wszystko za sprawą promocji EGS

PC Building Simulator kilka dni temu został udostępniony w Epic Games Store do odbioru zupełnie za darmo. Już po pierwszych 24 godzinach sklep postanowił zaprezentować liczbę pobrań produkcji. Trzeba przyznać, że wynik jest naprawdę imponujący. W pierwszym dniu promocji grę do swojej biblioteki przypisało aż cztery miliony graczy.

10 października 2021

PC Building Simulator został udostępniony w czwartek na platformie Epic Games Store zupełnie za darmo. Firma pochwaliła się, iż w ciągu pierwszych 24 godzin użytkownicy dodali do biblioteki tą grę aż cztery miliony razy. Trzeba przyznać, że wynik jest bardzo imponujący. W oficjalnym wpisie na Twitterze sklep Epic Games poinformował, że przecenia dodatki do produkcji. DLC kupimy od 10 do nawet 50% taniej.

PC Building Simulator – symulator składania komputerów

Wbrew pozorom PC Building Simulator to gra, w której nawet osoba początkująca może krok po kroku nauczyć się, jak złożyć komputer dzięki instrukcjom opisującym kolejność montażu części i zawierającym informacje o poszczególnych elementach i ich funkcjach. Tryb kariery w grze PC Building Simulator umożliwia prowadzenie własnego biznesu w zakresie składania i naprawy pecetów.

Swoją zabawę w PC Building Simulator zaczynamy od najprostszych rzeczy – diagnostyki, drobnych napraw – a kończymy na montowaniu komputerów na specjalne zamówienie klienta. W produkcji znajdziemy sporo licencjonowanych podzespołów, a jeśli tego nam będzie jeszcze za mało, to mamy możliwość dokupienia sporej ilości DLC.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!