PC Building Simulator od dziś za darmo w Epic Games Store

Na Epic Games Store co tydzień trafiają różne tytuły do odebrania zupełnie za darmo. Już od dziś do swojej biblioteki możemy dodać PC Building Simulator.

7 października 2021

Epic Games Store co tydzień rozdaje różne tytuły zupełnie za darmo. Tym razem sklep postanowił udostępnić cieszący się sławą tytuł PC Building Simulator. Produkcje możemy zdobyć już od dziś, aż do przyszłego tygodnia, a dokładnie do 14 października do godziny 17:00. PC Building Simulator odbieramy na platformie Epic Games Store.

Warto dodać, że poznaliśmy już produkcje, które będą dostępne za darmo od przyszłego tygodnia. Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse oraz pakiet do gry Paladins będziemy mogli przypisać do swojego konta bezpłatnie od 14 do 21 października 2021.

PC Building Simulator – symulator składania komputerów

Wbrew pozorom PC Building Simulator to gra, w której nawet osoba początkująca może krok po kroku nauczyć się, jak złożyć komputer dzięki instrukcjom opisującym kolejność montażu części i zawierającym informacje o poszczególnych elementach i ich funkcjach. Tryb kariery w grze PC Building Simulator umożliwia prowadzenie własnego biznesu w zakresie składania i naprawy pecetów.

Swoją zabawę w PC Building Simulator zaczynamy od najprostszych rzeczy – diagnostyki, drobnych napraw – a kończymy na montowaniu komputerów na specjalne zamówienie klienta. W produkcji znajdziemy sporo licencjonowanych podzespołów, a jeśli tego nam będzie jeszcze za mało, to mamy możliwość dokupienia sporej ilości DLC.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!