fbpx

Marvel’s Spider-Man 2 na nowym zwiastunie przedstawia rozgrywkę w otwartym świecie

15 września 2023,
12:39
Arek Grabowski
Spider-man walczący z przeciwnikiem na ulicy

Sony opublikowało nowy trailer gry Marvel’s Spider-Man 2 od Insomniac Games. Na materiale możemy zobaczyć rozgrywkę w otwartym świecie oraz scenerię Nowego Jorku. W wideo narratorem jest Bryan Intihar, dyrektor kreatywny Insomniac Games. Prezentuje on nowe lokacje czy też sposoby przemierzania dużej otwartej mapy.

Wideo prezentuje dość sporo. Twórcy ujawniają coraz więcej informacji o Marvel’s Spider-Man 2, ponieważ premiera gry będzie miała miejsce już 20 października na PlayStation 5. Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć kilka zrzutów ekranu przedstawiających Nowy Jork.

Marvel’s Spider-Man 2 będzie znacznie większy niż pierwsza odsłona

Dyrektor kreatywny Insomniac Games opowiada o grze w powyższym materiale wideo. Zwraca on uwagę na to, że produkcja wykorzysta wszystkie możliwości konsoli PlayStation 5. Marvel’s Spider-Man 2 ma być prawie dwukrotnie większy niż pierwsza odsłona.

Jestem tutaj, aby po raz pierwszy spojrzeć na to, jak ewoluuje doświadczenie otwartego świata i jak gra jest zbudowana, aby w pełni wykorzystać PlayStation 5. Pierwszą rzeczą, którą zauważysz, jest to, że nasze miasto prawie się podwoiło, dodając dwie kultowe dzielnice Nowego Jorku, Queens i Brooklyn.

Wprowadziliśmy też skrzydła sieciowe, zupełnie nową mechanikę, która w połączeniu z machaniem siecią pozwala przemierzać miasto w zupełnie nowy sposób i z większą prędkością niż kiedykolwiek wcześniej.

Bryan Intihar, dyrektor kreatywny Insomniac Games

Sony opublikowało również kolejny zwiastun Marvel’s Spider-Man 2, który skupia się na cyfrowej edycji Deluxe gry. Ma ona kosztować 90 euro i zawiera wszystkie bonusy z zamówienia przedpremierowego oraz 10 unikalnych strojów (po 5 dla każdego bohatera). Twórcy uwzględnili również dodatkowe ramki i naklejki trybu fotograficznego czy dwa dodatkowe punkty umiejętności.

Nie potwierdzono na ten moment żadnych cyfrowych dodatków związanych z nowymi misjami lub aktywnościami. Pozostaje tylko czekać do premiery Marvel’s Spider-Man 2. Najpewniej jeszcze przed pojawieniem się gry otrzymamy kolejne informacje od twórców.