fbpx

Lost Ark spotyka Wiedźmina – znamy datę i szczegóły wyjątkowego eventu

Nie od dzisiaj wiemy, że na początku 2023 roku w Lost Ark pojawi się sam Geralt z Rivii. Połączenie dwóch gier w formie eventu ma zapewnić graczom wiele nowości, od postaci, przez questy aż po nie widzianą wcześniej lokację. Na kanale YouTube Lost Ark pojawiły się dzisiaj dwa zwiastuny, które zapowiadają, czego możemy się spodziewać, a informacje uzupełnia obszerny opis ze strony gry.

Współpraca Lost Ark z Wiedźminem – co czeka na graczy?

Na początek należy wspomnieć, że event w grze potrwa od 18 stycznia do 22 lutego. W czasie jego trwania Geralt trafi do Arkesii, ale nie sam. Zwiastun pokazuje, że razem z nim na przygodę wyruszą Ciri, Yennefer, Triss, a nawet Jaskier. Dzięki temu my jako gracze zyskamy okazję, aby zanurzyć się w nowych questach. Trzeba jedynie pamiętać, że wcześniej musimy ukończyć zadanie „Set Sail!” z głównego wątku Lost Ark, które odblokuje możliwość żeglugi po Arkesii. Niezbędna stanie się również rozmowa z członkiem gildii w jednym z większych miast. Dzięki temu trafimy na wyspę White Wolf Haven Island, gdzie odbywa się event.

Wydarzenie w grze przyniesie nam także przygotowane na tę okazję przedmioty. Po odebraniu specjalnego pakietu wiedźmina otrzymamy skórkę wiedźmina oraz skórkę broni wiedźmina. Do listy możemy dodać jeszcze przedmioty kosmetyczne oraz nagrody za wykonanie questów. Wśród nich znajdą się m.in. zestawy kard, wiedźmińskie eliksiry czy piosenki.