fbpx

Geralt zawita do Lost Ark na początku następnego roku!

Informacja o tym że dojdzie do współpracy Wiedźmina oraz Lost Arka trafiła do nas już w czerwcu tego roku. Na początku brzmiało to jak żart, lecz takowym zdecydowanie nie jest. Geralt wyruszył już w drogę, powiadają że trafi do Arkesi już na początku 2023 roku.

Na skróty
  • Na początku 2023 roku możemy oczekiwać Wiedźmina w Lost Ark.
  • Jeszcze nie wiemy na jakiej zasadzie, ale z pewnością w grze pojawi się Geralt.

Lost Ark, gra MMORPG z roku 2019 to gra, której premiera w Europie miała miejsce na początku tego roku. Nie ma co ukrywać, produkcja okazała się fenomenem, a przez niektórych nazywana była Wow-killerem, czyli tytułem który miał zastąpić kultowe MMO – World of Warcraft. Czy mu się udało? Myślę że nie, ale z pewnością nie ułatwił życia Blizzardowi. Teraz Lost Ark szykuje dla nas ciekawą niespodziankę, do gry trafić ma sam Geralt.

Geralt jako grywalna postać w Lost Ark?

CD Projekt RED jak widać uwielbia dzielić się bohaterami, jak i historią stworzoną przez Andrzeja Sapkowskiego. Niedawno mogliśmy zagrać łowcą potworów w Monster Hunter World, a na początku następnego roku ma dojść do ciekawego crossovera Wiedźmina i Lost Ark. Na oficjalnym Twitterowym profilu gry pojawił się wpis mówiący o tym, że patch ma pojawić się już za kilka miesięcy, oraz najwidoczniej pojawi się tam Geralt. Nie wiemy jeszcze czy developerzy pozwolą graczom wskoczyć w buty Białego Wilka, czy też pojawi się on jako niezależna postać, ale z pewnością doświadczymy misji inspirowanymi produkcjami CD Projekt RED.