fbpx

Marvel’s Spider-Man 2 w wersji próbnej jest już dostępny dla członków PS Plus Premium

7 lutego 2024,
14:00
Arek Grabowski
Miles Morales w Spider-Man 2

Niedawno informowaliśmy, że nieoficjalny port Marvel’s Spider-Man 2 pojawił się na PC. To oczywiście sytuacja, w której Insomniac Games znacząco ucierpiało. Tym razem jednak pojawiły się znacznie lepsze wieści. Marvel’s Spider-Man 2 możemy od teraz przetestować, jeżeli mamy wykupioną subskrypcję PlayStation Plus Premium. Dostępne jest 2 godziny rozgrywki bez żadnych dodatkowych kosztów – później konieczny jest zakup gry.

Postępy z wersji próbnej Marvel’s Spider-Man 2 zostaną zachowane

Wszystkie trofea, postępy i zapisy zostaną zachowane z wersji próbnej. Rozgrywkę będzie można kontynuować od razu po zakupie gry. Niestety Insomniac Games nie wprowadziło żadnych nowych funkcji do gry, a jedynie udostępniło wersję próbną. Społeczność wciąż czeka na wcześniej zapowiedziany tryb Nowa Gra Plus. Oficjalna data jego premiery nie została podana. Mimo wszystko twórcy informowali, że pojawi się na początku tego roku.

Marvel’s Spider-Man 2 otrzyma kolejne aktualizacje oraz wyżej wymieniony tryb już niebawem. Wersja próbna jest zapewne tylko przedsmakiem tego, co Insomniac Games przygotowuje na najbliższą przyszłość.