Lady Dimitrescu zagości w Poznaniu na Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2022

Na pewno znana jest wam postać Alciny Dimitrescu z Resident Evil. Jeżeli jesteście fankami tej bohaterki, która zdobyła serca fanów na całym świecie, to z pewnością zainteresuje was informacja, że Helena Mańkowska pojawi się na Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2022 w Poznaniu.

16 maja 2022

Aktorka (ale i kaskaderka) mieszka poza granicami Polski, dobrze władając językiem angielskim i hiszpańskim. Helena Mańkowska zagrała dublerkę Mili Jovovich w produkcji z roku 2019 zatytułowanej Rajskie wzgórza. Zobaczycie ją także w krótkometrażowych produkcjach: Deformation bądź The Redemption of Harry Day.

Najpierw mieszkała w Norwegii, potem w Londynie i w Barcelonie (gdzie obecnie żyje). 7 lat temu odkryła, że jej pasją jest aktorstwo, modeling i sport. Zaczynała od castingów do reklam, a potem do niewielkich ról filmowych. Zagrała już w ponad 30 produkcjach i drobnych projektach. Postać rumuńskiej wampirzycy przyniosła jej międzynarodowe uznanie i ogromną liczbę fanów na całym świecie.

Źródło: informacja prasowa

Logo Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2022
Źródło: pyrkon.pl

GAMESGURU

Redaktor naczelny tego skupiska wariatów, który nałogowo pracuje nad poprawą jego ładu. Spełniony muzyk, niespełniony skryba, czasem coś pobazgra na podwędzonym ukradkiem płótnie. Przesiaduje nocami, choć w sytuacjach oficjalnych zarzeka się, że tego nie lubi. Człowiek ze zdiagnozowaną dolegliwością zwaną chronicznym brakiem czasu.
UWaga! Gorące informacje!