Kultowa mysz gamingowa SPC Gear LIX Plus teraz za 97,99 zł. Najlepsza cena w historii

Mysz SPC Gear Lix Plus z ujęcia od wierzchu korpusu

W sklepie Morele.net trwa wyprzedaż na produkty marek SilentiumPC oraz SPC Gear wynikające z połączenia się wyżej wymienionych w nowy twór w postaci brandu Endorfy. Jedną z najciekawszych propozycji na wyprzedaży jest mysz SPC Gear LIX Plus będąca – nawet w starej cenie – hitem sprzedaży z racji możliwości, które oferuje.

Zakup SPC Gear LIX Plus w najlepszej cenie wszech czasów

Mysz posiada bardzo uniwersalny profil dla graczy z mniejszymi oraz średnimi dłońmi, wyposażona jest w trójstrefowe podświetlenie, świetne mikroprzełączniki w postaci Kailh GM 8.0 z deklarowaną żywotnością 80 milionów kliknięć oraz topowy sensor PMW 3360 wykorzystywany swojego czasu w najlepszych myszach dla e-sportowców. Nie można zapomnieć o wadze, a ta wynosi zaledwie 59 gramów. Promocja obowiązuje do 7 maja.

Jeśli chcecie zapoznać się w pełni z gryzoniem SPC Gear LIX Plus, jego recenzja w wersji Wireless pojawiła się na naszym portalu – możecie ją przeczytać klikając tutaj.

Gry oraz produkty wymienione w tym artykule zostały wyselekcjonowane przez nas osobiście i niezależnie. Niektóre powyższe odnośniki są linkami afiliacyjnymi, dzięki czemu klikając w nie, możesz wesprzeć rozwój naszego niezależnego portalu bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej na temat linków afiliacyjnych przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Zaobserwuj nas na Instagramie i dowiaduj się przed innymi

Dołącz do 6 362 obserwujących

Wpadłeś na ciekawy temat, który powinniśmy opisać? Daj nam znać!