fbpx

KRUX Space Rover, Ship, Gun – firma wprowadza na rynek nowe podkładki pod mysz w pięknych wzorach

Firma KRUX coraz częściej nas zaskakuje. Zaledwie dzień wcześniej dowiedzieliśmy się o premierze podkładki pod mysz we wzorze perskiego dywanu, dziś zaś o trzech kolejnych podkładkach z serii Space. Każda z nich przedstawia zupełnie odmienną grafikę.

Zaledwie wczoraj dowiedzieliśmy się o premierze podkładki pod mysz w designie perskiego dywanu. Dziś firma KRUX poinformowała nas o premierze trzech kolejnych podkładek z serii Space. Każda z nich przedstawia zupełnie coś innego. Na pierwszej widnieje łazik, na drugiej statek kosmiczny, a na ostatniej karabin szturmowy. Robi wrażenie, co? Producenci wycenili je na 60 zł, a całość trafiła już do przedsprzedaży.

Podkładka pod mysz KRUX Space

Podkładki KRUX Space mają duży rozmiar, dzięki czemu zapewniają one komfort na sporej powierzchni. Ich dokładna miara to 970 × 400 × 3 mm (długość × szerokość × grubość). Dzięki antypoślizgowej podstawie, Space nie rusza się po powierzchni biurka.

W przypadku każdej podkładki z serii Space, strumień z sensora nie jest pochłaniany, ale bardzo szybko i sprawnie odbijany, dzięki czemu myszka nie traci szybkości reakcji. Ponadto brzegi podkładki są obszyte materiałem, który się nie strzępi. Dodatkowo akcesorium ma odporną na zalanie powierzchnię.

KRUX Space Rover

Podkładkę pod mysz KRUX Space Rover zaprojektowano z myślą o graczach, którzy kochają podróżowanie po obcych planetach. Jako główną grafikę na produkcie wykorzystano łazik.

Space Rover - łazik z logiem KRUX
Źródło: KRUX

KRUX Space Ship

Podkładka KRUX Space Ship została stworzona z myślą o graczach, którzy kochają podniebne podróże. Na jej powierzchni widnieje bowiem statek kosmiczny.

Wzór Ship na podkładce
Źródło: KRUX

KRUX Space Gun

KRUX Space Gun został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy pragną poobcować z wyimaginowaną bronią nieco bliżej. Na podkładce znajduje się grafika karabinu szturmowego.

KRUX Space Gun - podkładka pod mysz z karabinem
Źródło: KRUX