KRUX Space Carpet – podkładka pod mysz niczym perski dywan

Dobrze dobrana podkładka pod mysz to klucz do osiągania sukcesów. A co powiecie na perski dywan na biurku? Firma KRUX przygotowała dla nas wyjątkową propozycje. Space Carpet charakteryzuje się wyjątkowym designem, na jej powierzchni widnieje grafika starodawnej wykładziny na podłogę.

3 grudnia 2021

Firma KRUX podała oficjalne informacje o premierze swojego najnowszego produktu. Jest to podkładka pod mysz ze stylowym wzorem. Producenci wykorzystali motyw perskiego dywanu i trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę ciekawie. Space Carpet jest już dostępny w przedsprzedaży w cenie około 60 zł.

KRUX Space Carpet – niecodzienna podkładka pod mysz w stylu perskiego dywanu

Podkładka pod mysz KRUX Space Carpet została stworzona z myślą o graczach, którzy pragną zapewnić sobie komfort w stylowym wydaniu. Wzór widoczny na podkładce bazuje na tradycyjnych perskich wzorach, gdzie kolorem przewodnim jest czerwony. Co więcej, podkładka ma duży rozmiar, dzięki czemu zapewnia komfort na dużej powierzchni. Jej dokładna miara to 970 x 400 x 3 mm (długość x szerokość x grubość). Dzięki antypoślizgowej podstawie Space Carpet nie rusza się na powierzchni biurka, ale pozostaje stale w tym samym miejscu.

Wygląd podkładki w stylu perskiego dywanu od firmy KRUX
Źródło: KRUX

W przypadku podkładki Space Carpet strumień z sensora nie jest pochłaniany, ale bardzo szybko i sprawnie odbijany, dzięki czemu myszka nie traci szybkości reakcji. Ponadto, brzegi podkładki są obszyte materiałem, który się nie strzępi. Dodatkowo akcesorium ma odporną na zalanie powierzchnię.

Podkładka KRUX Space Carpet
Źródło: KRUX

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!