KRUX EDIS 1000 – pierwszy mikrofon pojemnościowy w ofercie producenta

Wybór odpowiedniego dla nas mikrofonu to nie lada wyzwanie. Zapewne chcemy uzyskać dobrej jakości dźwięk, solidną konstrukcję i atrakcyjną cenę. Firma KRUX przygotowała dla nas swoją propozycję. Model EDIS 1000 to mikrofon pojemnościowy na ramieniu z pełnym zestawem akcesoriów.

3 marca 2022

Firma KRUX podała oficjalne informacje o premierze swojego kolejnego produktu. Mowa tutaj o modelu EDIS 1000 – jest to pierwszy pojemnościowy mikrofon z pakietem akcesoriów (w tym z regulowanym ramieniem) w ofercie tego producenta. Urządzenie trafiło już do sprzedaży w cenie ok. 150 zł.

KRUX EDIS 1000 - mikrofon pojemnościowy na biurku
Źródło: KRUX

KRUX EDIS 1000 – mikrofon z pakietem akcesoriów

Pojemnościowy mikrofon KRUX EDIS 1000 o charakterystyce kardioidalnej ma zapewniać doskonały odbiór fal dźwiękowych wydobywających się z naszych ust. Zestaw akcesoriów (w tym ramię) nada się idealnie do pewnego przymocowania urządzenia na biurku oraz ustawienia go w najoptymalniejszej możliwej pozycji, wprost przed twarzą.

Wygląd mikrofonu KRUX EDIS 1000 na ramieniu
Źródło: KRUX

Wewnątrz korpusu mikrofonu EDIS 1000 znajduje się zaawansowany przetwornik dźwięku. Dzięki temu otrzymujemy stałą i doskonałą jakość nagrywanego materiału w każdych warunkach, niezależnie od tego, czy podłączymy mikrofon do komputera z przełomu wieków, czy do nowoczesnego smartfona.

Zawartość zestawu mikrofonu EDIS 1000
Źródło: KRUX

Procedura składania elementów zestawu KRUX EDIS 1000 została opracowana tak, aby trwała maksymalnie krótko i nie wymagała żadnych dodatkowych narzędzi. Po przykręceniu ramienia do blatu wystarczy przymocować koszyk antywstrząsowy, wsadzić i wpiąć mikrofon i gotowe. Dodatkowo producent zadbał o zestaw rzepów do aranżacji okablowania. Mikrofon połączymy ze swoim urządzeniem za pomocą złącza USB-A.

Ustrzel grową okazję

GAMESGURU

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!