Undertale, Star Wars: Squadron i NieR: Automata – masa nowych hitów w Xbox Game Pass

Microsoft zapowiedział kolejne tytuły, które znajdą się w Game Pass. Już dzisiaj w usłudze pojawi się Undertale. W czwartek natomiast zagrać można będzie w Empire of Sin, a to wciąż nie wszystko!

Na skróty
  • Microsoft przedstawił listę nowych gier, które pojawią się w Game Pass.
  • Subskrybenci usługi w marcu uzyskają dostęp do 12 nowych produkcji.
  • Oznacz to również, że 31 marca z abonamentu znikną trzy gry: Hyperdot (Xbox, PC), Journey to the Savage Planet (Xbox) oraz Machinarium (PC).

AKTUALIZACJA: Microsoft podzielił się kolejnymi tytułami, które w ciągu najbliższego miesiąca dołączą do usługi Game Pass. Wymienione zostało kilka naprawdę dużych i interesujących produkcji. Pojawią się m.in. takie gry, jak Star Wars: Squadrons (na konsole), Octopath Traveler (na PC i konsole), NieR: Automata (PC), Torchlight III (PC) czy Pillars of Eternity: Deadfire (PC).

Oryginalna treść newsa

Microsoft zapowiedział kolejne dwa interesujące tytuły, które już niedługo znajdą się w usłudze Game Pass. Pierwszą z nich jest Undertale. Jest to już ponad pięcioletni tytuł, który jednak wciąż nie traci na popularności. To niestandardowe RPG bawi się ze wszystkimi ukutymi w tym gatunku schematami. Początkowo gra wydaje się banalnie prosta, jednak z czasem nowe mechaniki urozmaicają, a czasem mocno zmieniają rozgrywkę. Jednym z najbardziej interesujących w grze konceptów jest możliwość zarówno pokonania swoich wrogów, jak i zaprzyjaźnienia się z nimi.

Undertale w usłudze znajdzie się na Xbox One i Xbox Series X już dziś. Warto zauważyć, że według zapewnień Microsoftu w grze znajdzie się ekskluzywna zawartość, przygotowana specjalnie na te konsole. Póki co nie wiadomo jednak, czym ona będzie.

Empire of Sin w Game Pass

Kolejnym tytułem, który znajdzie się w Game Pass, jest Empire of Sin, czyli wydana w zeszłym roku produkcja legendy branży gier – Johna Romero. Jest to strategia ekonomiczna, w której musimy zająć się rozwojem własnej organizacji przestępczej. Rozwiniemy niewielki gang w prawdziwe mafijne imperium. Oprócz warstwy ekonomicznej gra posiada także turowe potyczki, w których bezpośrednio walczymy z naszymi konkurentami. Według zapowiedzi Microsoftu gra będzie dostępna na PC i Xbox One od 18 marca.

Outriders zadebiutuje w Game Pass

Microsoft potwierdził także, że już w dniu premiery gry Outsiders będzie ona dostępna w usłudze Game Pass. Produkcja tworzona przez polskie studio People Can Fly jest trzecioosobową strzelanką z elementami RPG. Więcej możecie dowiedzieć się z naszego wcześniejszego artykułu.